Alarmy Podkategoria: Alarmy

 • Elektro4all - monitoring i systemy alarmowe »

  ELEKTRO4LL to firma z kilkuletnim doświadczeniem i wysoce wyspecjalizowanym personelem. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie alarmów i monitoringu, które dzięki połączeniu systemu alarmowego z modułem GSM wszystkie operacje można wykonywać z poziomu telefonu komórkowego.
  Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów instalując setki systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy- nasza firma stworzyła własna linie kontrolerów dostępu wraz z rejestracja czasu pracy. RCP z innowacyjna funkcją indywidualnego kalendarza dla każdego pracownika. Funkcja ta pozwala ustawić w jakie dni pracownik pracuje i dokładnie w które godziny. Systemowe oprogramowanie umożliwia m. in.
  blokadę pomieszczeń dla wybranych pracowników, przegląd historii zdarzeń z możliwością jej filtracji, archiwizację zdarzeń w kontrolerze z nieulotna pamięcią, monitoring online, otwieranie, zamykanie przejść online. Ponadto oferujemy montaż oraz konfigurację profesjonalnych urządzeń do odbioru kanałów telewizji naziemnej. Podział jednej anteny na wiele odbiorników oraz wiele więcej.
  Nasza Firma współpracuje z wieloma firmami remontowo-budowlanymi.
  Dzięki naszej współpracy możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Chcąc mieć coś z życia kupujemy coraz więcej! Teraz warto zabezpieczyć się przed kradzieżą. Luck Serwis proponuje różnorakie rozwiązania; od alarmu domowego powiązanego z telefonem bądź odpowiednimi służbami, po domofon cyfrowy zabezpieczający niechcianych gości, czy monitoring ip. Wybór należy do klienta, Luck Serwis jest od wyboru najlepszych rozwiązań i zapewnienia 100 % satysfakcji z usług.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alarmy

(8)

Alarmy - nowa strona:

Adres: