Język angielski Podkategoria: Język angielski

 • Tłumaczenia przysięgłe Puenta.eu »

  Nasza firma trudnisię wykonywaniem tłumaczeń oraz organizowaniem szkoleń firmowych w kwestii języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która bez wątpienia ułatwi podpisywanie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaproponować specjalnie przygotowanie pakiety szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji dostępnych jest na witrynie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Jednym Słowem »

  Lekcja języka dla wielu jednostek istnieje uciążliwa i żmudna. My, na blogu www.blogjednymslowem.pl, pragniemy pokazać, że wcale tak nie jest! Blog kumuluje akademików, dydaktyków, dydaktyków, uczniów, całkowitych, którzy potrzebowaliby się posługiwać zgrabnie językiem obcym. Blog traktuje o nauce nadzwyczaj luźno a przy tym przekonuje, że edukacja języka jest dziś bardzo istotna, odgrywa duże znaczenie. Ze osobistej strony chcemy umożliwić wsparcie, solidną dozę wiadomości celowych w trakcie nauki języka. Jeśli interesuje Was pokrewna tematyka, zapraszamy!

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EF Kursy językowe w Londynie »

  Chcesz swobodnie komunikować się w innym języku i nawiązywać nowe przyjaźnie, ale brak Ci odwagi, aby przełamać "pierwsze lody"? Kursy językowe za granicą zapewnią Ci wakacje o jakich zawsze marzyłeś. A przede wszystkim nauczysz się mówić!
  Kursy językowe za granicą to nauka przez cały czas. Twój kurs może być dostosowany całkowicie do twoich indywidualnych potrzeb. To ty decydujesz gdzie i w jakim systemie chcesz się uczyć języka obcego oraz jak dużo czasu chcesz na to poświęcić.
  Wybierz najciekawszą szkołę, zabierz swoich znajomych! Do zaoferowania mamy 8 poziomów zaawansowania, różne grupy wiekowe, międzynarodowe środowisko, kursy od 2 do 52 tyg, programy akademickie, start – każdy poniedziałek.
  Naucz się porządnie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego, włoskiego lub francuskiego i leć do jednego z wybranych miast USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Australii, Chin, Nowej Zelandii, Włoch, Niemiec, Francji czy Irlandii.
  Wybierz program: studia za granicą jeżeli marzysz o kontynuowaniu studiów w innym kraju. Otwórz drzwi do międzynarodowej kariery!
  kursy językowe w Londynie
  studia w Anglii

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.tlumaczangielskiego-skrzeczkowski.pl »

  Szanowni Państwo jestem tłumaczem symultanicznym języka angielskiego. Działalność gospodarczą prowadzę w Poznaniu z kabinową partnerką. Działamy na rynku lokalny już od wielu lat. Jesteśmy absolwentami filologii angielskiej oraz specjalizacji tłumaczeniowej. Dzięki doświadczeniu udaje nam się zdobywać uznanie całej rzeszy klientów. Stale jednak pragniemy oferować nasze usługi nowym klientom zainteresowany zorganizowaniem profesjonalnej konferencji obsługiwanej przez znakomitych tłumaczy konferencyjnych. Referencje z wykonywanych przez nas tłumaczeń symultanicznych znajdą Państwo tu oraz tutaj. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tłumaczenie symultaniczne na język angielski oraz polski. Dzięki ukończonej specjalizacji związanej z zawodem tłumacza konferencyjnego oraz praktyce zawodowej otrzymują Państwo pakiet profesjonalnych usług w rozsądnych cenach. Jeśli są Państwo zainteresowani przekładem pisemnym również zapraszam. Tłumaczenie pisemne obejmuje tematykę specjalistyczną, prawniczą, fachową i techniczną.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno »

  Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm.

  Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne,intensywne, a także kursy letnie z udziałem native speakers.

  Nasza oferta skierowana jest głównie na rynek regionalny. Chcemy, żeby profesjonalna nauka języka angielskiego docierała do takich miejscowości jak Babiak, Piotrków Kujawski, Wierzbinek, Mąkolno czy Ślesin.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Neal »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL w Bielsku Białej. Jeśli chcesz się przekonać czy warto podjąć u nas naukę, zapraszamy na bezpłatny test wstępny i bezpłatne, próbne zajęcia. Prowadzimy zajęcia w małych grupach na różnych poziomach zaawansowania, kursy angielskiego dla firm jak i zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Podszkól swój angielski razem z nami!

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs online umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. Strona oferuje także szeroki zakres ćwiczeń i opracowań dotyczących zagadnienia gramatyka angielska.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Sjo-Uno »

  Szkoła językowa Sjo-Uno - oferujemy kursy językowe Warszawa, konwersacje angielski Warszawa. Język angielski dla firm Warszawa - serdecznie zapraszamy na szkolenia, kursy wakacyjne oraz intensywny kurs języka angielskiego Warszawa. Wysokiej jakości kursy angielskiego praktycznie dla każdego - kurs językowy Warszawa. Szkoła językowa zaprasza wszystkich chętnych - język angielski native speaker, szkolenie i kurs wakacyjny angielski Warszawa, mazowieckie.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obcokracja.pl »

  Jesteś zbyt leniwy na naukę angielskiego? Nigdy nie masz czasu usiąść nad książką lub podręcznikiem? Polub obcokracja.pl na facebooku i ogladaj posty z tłumaczeniami fajnych i przydatnych wyrażeń, które będą wyskakiwały na Twojej tablicy w postaci zagadek. Codziennie dodawanych jest wiele nowych tłumaczeń, które poszerzą Twoją wiedzę w jezykach obcych. Jeśli sam chcesz dodawać tłumaczenia - zarejestruj się! Rejestracja jest darmowa, a dodawanie tłumaczeń bardzo intuicyjne. Czerp radość z nauki angielskiego dzięki serwisowi obcokracja.pl.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w Wałbrzychu »

  Korepetycje z angielskiego - w dzisiejszych czasach bez języka ani rusz. Zapisz się do naszej placówki już dziś, nie trać czasu na nieskuteczną naukę.
  W Edun Korepetycje w Wałbrzychu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie można znaleźć propozycję indywidualnie przygotowanych zajęć z języka angielskiego. Uczymy dzieci w każdym wieku. Nasi korepetytorzy posiadają bogatą wiedzę, oraz potrafią doskonale współpracować zarówno z młodszymi, jak i ze starszymi.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Język angielski

(8)

Język angielski - nowa strona:

Adres: