Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Tłumaczenia przysięgłe Puenta.eu »

  Nasza firma trudnisię wykonywaniem tłumaczeń oraz organizowaniem szkoleń firmowych w kwestii języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która bez wątpienia ułatwi podpisywanie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaproponować specjalnie przygotowanie pakiety szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji dostępnych jest na witrynie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego »

  mgr Henryk Machnik z Katowic, figuruje w rejestrze tłumaczy technicznych NOT w Warszawie. Jest to jeden z najbardziej oświadczonych tłumaczy technicznych języka włoskiego w Polsce, który nieprzerwanie od 1990 roku wykonuje tłumaczenia dla firm polskich i włoskich. Specjalizuje się on w tłumaczeniach pisemnych o bardzo dużym stopniu trudności, takich jak sprawozdania z prób materiałowych, warunki techniczne, normy, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń, DTR, itp. Wykonuje też tłumaczenia ustne podczas negocjacji handlowych i w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn oraz linii produkcyjnych. Dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi dotychczas pracował, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Best Text - tłumaczenia, słowniki, ciekawostki przyrodnicze »

  Best Text to firma działająca w branży translatorskiej. Trudni się przede wszystkim tłumaczeniami tekstów specjalistycznych z zakresu nauk przyrodniczych, tj. medycyny, farmacji, biologii, biotechnologii, rolnictwa itp. To nie tylko biuro tłumaczeń, lecz również mini-księgarnia internetowa, posiadająca w swym asortymencie słowniki specjalistyczne, poradniki i podręczniki dla tłumaczy oraz translatory elektroniczne. Oprócz rozwiązań komercyjnych z poziomu strony internetowej można także korzystać z wielu bezpłatnych ogólnych i specjalistycznych słowników języka angielskiego i innych języków. W serwisie istnieje także podstrona dla pasjonatów biologii i cudów przyrody traktująca o ciekawostkach przyrodniczych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny besttext.pl.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno »

  Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm.

  Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne,intensywne, a także kursy letnie z udziałem native speakers.

  Nasza oferta skierowana jest głównie na rynek regionalny. Chcemy, żeby profesjonalna nauka języka angielskiego docierała do takich miejscowości jak Babiak, Piotrków Kujawski, Wierzbinek, Mąkolno czy Ślesin.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Neal »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL w Bielsku Białej. Jeśli chcesz się przekonać czy warto podjąć u nas naukę, zapraszamy na bezpłatny test wstępny i bezpłatne, próbne zajęcia. Prowadzimy zajęcia w małych grupach na różnych poziomach zaawansowania, kursy angielskiego dla firm jak i zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Podszkól swój angielski razem z nami!

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.espacefrancais.pl »

  Profesjonalna nauka języka francuskiego to oczywiście wszystko co wam gwarantujemy. Proponujemy skorzystanie z okazji i zapisanie się na kursy oferowane przez naszą szkołę Espace Francais. Zapraszamy do naszej siedziby, możecie mieć pewność, że kiedy wybierzecie odpowiedniego rodzaju rozwiązania, kiedy postawicie na naszą szkołę językową, to oczywiście zyskacie wszystko co najlepsze

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alex - angielski dla dzieci Warszawa »

  Lektorzy szkoły języków obcych "Alex" wykładają języki: rosyjski, niemiecki, francuski, a dodatkowo angielski dla dzieci. Warszawa jest siedzibą firmy, jednakże firma oferuje kursy dla klientów w wielu miastach Polski. W trosce o wysoką jakość swoich usług rekrutuje najlepszych specjalistów, którzy mają dodatkowo uprawnienia pedagogiczne by pracować z dziećmi. Szkoła prowadzi kursy zarówno w swojej siedzibie, jak również jest możliwość dojazdu do klienta. Alex to solidna i przyjazna szkoła języków obcych. Warszawa to miasto, gdzie jest wiele szkół językowych, jednakże firma Alex ma coraz większe zaufanie nabywców.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia wakacyjne we Wrocławiu »

  Wakacje to czas, kiedy każdy uczeń chce trochę odpocząć od szkoły, stara się zapomnieć o obowiązkach i nauce, ale też trochę obawia się tego, co go czeka w przyszłym roku szkolnym. A gdyby połączyć zabawę z nauką? W Edun Korepetycje we Wrocławiu proponujemy zajęcia wakacyjne, aby przygotować dziecko na nowy semestr.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

(8)

Języki obce - nowa strona:

Adres: