Strona dla matek i ojców

Strona dla matek i ojców Blog dla rodziców Theducation to strona, dzięki której poznasz ciekawe informacje z zakresu wychowywania dzieci. Strona skierowana jest również do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Chcesz dowiedzieć się od jakich czynników zależy dobre wychowanie? Blog nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dostarczy Ci wartościowych wskazówek. Założycielka posiada kompetencje, ale też i bogate doświadczenie zbudowane w trakcie prowadzenia trzech przedszkoli. Dowiesz się tutaj o emocjach, jakie może odczuwać dziecko w przedszkolu. Sprawdź blog parentingowy i rozwiń swoją wiedzę

Szczegóły strony theducation.pl:

Podlinkuj stronę theducation.pl:

Strona dla matek i ojców

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Nasza placówka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 5 lat. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL. Prowadzimy nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli posiadających pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu. Przedszkole Promyczek zostało stworzone z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy. Wolne miejsca w każdej grupie wiekowej. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 – 5 lat. Całkowita powierzchnia użytkowa przedszkola wynosi ok. 560m2 w tym 4 nowoczesne, funkcjonalne oraz estetyczne sale zajęć z własnymi łazienkami, każda o powierzchni ok. 70m2, sala do zajęć dodatkowych z projektorem, przestronna kolorowa szatnia, zaplecze kuchenne, gabinet logopedy, psychologa oraz lekarza od wad postawy. Posiadamy bezpiecznie urządzony, kolorowy plac zabaw, boisko sportowe dostępne do gier i zabaw oraz własny duży parking dla Rodziców. Przedszkole jest czynne cały rok kalendarzowy.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poziomkowa Akademia - Niepubliczne przedszkole »

  Poziomkowa Akademia to miejsce wprost wymarzonego dla Twojego dziecka. Przedszkole oferuje nie tylko mnóstwo zajęć dodatkowych (rytmika, angielski itd.), ale także zapewnia dzieciom idealne warunki do rozwoju. Poziomkowa Akademia dbając o wszystkie swoje maluchy, otacza je atmosferą przyjaźni, ciepła i zrozumienia. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wysoki poziom bezpieczeństwa to kolejne atuty przedszkola Poziomkowa Akademia. Zapraszamy !

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Szczecin »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraina Przygód Szczecin | Niepubliczne przedszkole TEB Edukacja »

  Prywatne przedszkole Kraina Przygód w Szczecinie. Przedszkole należy do największej w Polsce grupy podmiotów działających w branży edukacyjnej - Grupy TEB. Naszym celem jest optymalne przygotowanie dziecka do funkcjonowania w środowisku przedszkolnym, rodzinnym i szkolnym.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Zaczarowany Parasol »

  Zaczarowany Parasol - żłobek mieści się w Poznaniu, w dzielnicy Wilda. Placówka jest doskonale przygotowana, spełnia wszystkie najwyższe standardy i wymogi w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3. Nasz personel posiada bardzo bogate doświadczenie i odpowiednie predyspozycje aby odpowiedzialnie wykonywać swoje obowiązki. Zapisy trwają - więcej na stronie www naszego prywatnego żłobka.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Buba Luba »

  Bubaluba to miejsce dla wszystkich dzieci, które dobrze się bawiąc, będą się rozwijały, nawiązywały znajomości ze swoimi rówieśnikami oraz poznawały swoje zainteresowania. Jest to Studio Kreatywnego Rozwoju, którego celem jest pokazanie dzieciom i ich rodzicom, że poprzez naukę, warsztaty można rozwijać wiele nieznanych wcześniej umiejętności, które może pomogą w przyszłości każdemu dziecku. Organizujemy również imprezy okolicznościowe dla firm, osób prywatnych. Bubaluba to miejsce idealne dla rodziców i ich dzieci.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wrocław »

  Koniecznie powinniście wiedzieć wszystko co najlepsze, powinniście dać swojemu dziecko szansę najlepszego rozwoju i edukacji. Takie coś możecie znaleźć na pewno w niepublicznym zespole edukacyjnym Alis. Tylko tutaj uzyskacie wszystko co najlepsze, tylko tutaj najlepsi nauczyciele, doskonałe warunki pobytowe oraz oczywiście przystępne ceny. Stawiaj zatem na Alis, stawiajcie na najlepszego rodzaju rozwój waszych dzieci od momentu zapisania się już do przedszkola

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola poznań »

  Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole językowe Poznań serdecznie zaprasza - rekrutacja trwa, żłobki, przedszkola Poznań.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Pierwsze Kroczki »

  Szukają Państwo najlepszego żłobka dla swojego dziecka? Polecamy Państwu "Pierwsze Kroczki", czyli wyjątkowy żłobek. Dlaczego? Bo nie tylko zapewni Państwa dziecku troskliwą opiekę, ale stanie się dla niego miejscem świetnej zabawy i nauki. Wszystko to dzięki naszym wykwalifikowanym opiekunom, którzy na każdym kroku zadbają o bezpieczeństwo i rozwój Państwa dziecka. I to rozwój na bardzo wielu płaszczyznach. Zajęcia z języka angielskiego, plastyki czy gimnastyki pozwolą Państwa dziecku poszerzać swoje horyzonty i odkrywać swoje pasje. Duży ogród i plac zabaw zapewnią mu natomiast tak potrzebny ruch na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów »

  Naszą pracą jest dobra zabawa!


  Diuna Kids to nowoczesne przedszkole na Ursynowie prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

  Z naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »