Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski Szkoła Języków Obcych Akcent zlokalizowana jest w takim mieście jak Poznań i w miejscowości Suchy Las. W naszej szkole stosowane są wypracowane na bazie wielu lat doświadczeń metody nauczania, dzięki którym nauka języków obcych w SJO Akcent jest skuteczna i przyjemna. Szkoła oferuje miedzy innymi półkolonie dla dzieci, kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkolenia językowe efs, weekendowe spotkania klubu konwersacyjnego, profesjonalne tłumaczenia i wiele więcej. Sprawdź już dziś!

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs online umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. Strona oferuje także szeroki zakres ćwiczeń i opracowań dotyczących zagadnienia gramatyka angielska.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • EF Kursy językowe w Londynie »

  Chcesz swobodnie komunikować się w innym języku i nawiązywać nowe przyjaźnie, ale brak Ci odwagi, aby przełamać "pierwsze lody"? Kursy językowe za granicą zapewnią Ci wakacje o jakich zawsze marzyłeś. A przede wszystkim nauczysz się mówić!
  Kursy językowe za granicą to nauka przez cały czas. Twój kurs może być dostosowany całkowicie do twoich indywidualnych potrzeb. To ty decydujesz gdzie i w jakim systemie chcesz się uczyć języka obcego oraz jak dużo czasu chcesz na to poświęcić.
  Wybierz najciekawszą szkołę, zabierz swoich znajomych! Do zaoferowania mamy 8 poziomów zaawansowania, różne grupy wiekowe, międzynarodowe środowisko, kursy od 2 do 52 tyg, programy akademickie, start – każdy poniedziałek.
  Naucz się porządnie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego, włoskiego lub francuskiego i leć do jednego z wybranych miast USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Australii, Chin, Nowej Zelandii, Włoch, Niemiec, Francji czy Irlandii.
  Wybierz program: studia za granicą jeżeli marzysz o kontynuowaniu studiów w innym kraju. Otwórz drzwi do międzynarodowej kariery!
  kursy językowe w Londynie
  studia w Anglii

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. Skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy. Zapraszamy

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy it »

  Wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia pozwalają na rozwijanie umiejętności uczniów, studentów czy pracowników firm. Szczególnie istotne są w dziedzinach szybko zmieniających się takich jak branża IT. Tego typu usługi oferuje firma C. K. Zeto. To jeden z głównych graczy na rynku usług informatycznych w Polsce, posiadający wieloletnie doświadczenie na polu nowych technologii informatycznych, w tym szkoleń z zakresu informatyki. Szkolenia z produktów takich firm jak Microsoft, Corel czy Autodesk oraz szkolenia europejskie pozwalają na podniesienie kwalifikacji, również na odległość.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie zarządzanie »

  Oferujemy szkolenia dla instytucji publicznych, banków, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę, mającą specjalistyczne uprawnienia do pracy indywidualnej jak i grupowej. Wykonujemy wszechstronne nauki w obszarze negocjacji handlowych i inżynierii sprzedażowej m.in. dla telemarketerów.
  Nasi konsultanci oferują wiedzę z zakresu księgowości, zamówień publicznych, administracji, zarządzania produkcji i wielu innych. Zajmujemy się szkoleniem w zakresie implementowania i administrowania projektami unijnymi.
  Zapraszamy do sprawdzenia usług doradczych oferowanych przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Kształcimy w Poznaniu i w Krakowie.
  Nasze szkolenia mają na celu dostarczenie elastycznych rozwiązań doradczych. Wierzymy, że przełożą się one na wymierne rezultaty osiągane w rzeczywistych warunkach.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.meskiezasady.pl »

  Zdrowy związek oparty na szacunku, szczerości i zaufaniu to recepta na szczęśliwe życie dla każdego mężczyzny. Jeśli też tak uważasz lecz z jakichś powodów nie udało Ci się jeszcze go stworzyć, a chciałbyś to zrobić to MeskieZasady.pl przybywają z pomocą. Randki, komplementy staną się dla Ciebie łatwością. Dowiesz się jak stać się pewnym siebie facetem, którego kobiety będą chciałby poznać i który sprawi,że zapragną z nim pozostać przez resztę swojego życia. Oryginalne podejście autora, przyprawione dozą poczucia humoru sprawią, że zgłębisz tajniki świata związków z czystą przyjemnością i uśmiechem na twarzy.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean Passion Akademia »

  Lean Passion Akademia to Warszawska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Odwiedzając serwis internetowy akademialp.pl dowiesz się jakie szkolenia ma firma w swojej ofercie, przeczytasz najnowsze aktualności, oraz w słowniku lean znajdziesz wyjaśnienie takich pojęć jak smed, 5s, mapowanie strumienia wartości itp. Lean Passion Akademia wyróżnia się nie tylko dużym stażem na rynku, wiedzą i skutecznością ale także to pierwszy w Polsce konfigurator szkoleń lean za pomocą którego sam możesz skomponować program szkolenia i dobrać go do indywidualnych potrzeb rozwojowych firmy. Wejdź na stronę internetową Akademii i sprawdź jej propozycje.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK »

  Inwestowanie w wiedzę pracowników to najlepiej procentująca inwestycja, jaką może poczynić przedsiębiorca. Nasi klienci już o tym wiedzą. W Naszym centrum szkoleniowym zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dysponują szeroką wiedzą oraz doskonałymi walorami pedagogicznymi, dzięki czemu w przystępny sposób przekazują swoją wiedzę kursantom zaproszonym do Prestige ECK. Jesteśmy zatwierdzoną instytucją szkoleniową, dzięki czemu nasze certyfikaty oraz zaświadczenia są uwzględniane przez przedsiębiorstwa poruszające się w branżach objętych naszymi szkoleniami zawodowymi.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wytwornia.antidotum.pl »

  Jeśli pasjonujesz się profesjami artystycznymi i potrzebujesz wyszkolić się produkować cudeńka ze złota, koniecznie zapisz się do pierwszej, postępowej szkoły złotniczej. Nauczamy przede wszystkim tworzyć, wyrażać siebie, realizować najśmielsze pomysły! U nas przyuczysz się tworzyć w bogatych technikach, na wielu materiałach. Wykonasz nie tylko hobbystyczną biżuterię, ale dodatkowo prawdziwe, cenne egzemplarze. Nie zastanawiaj się, już teraz uczyń krok w kierunku zmiany wszystkiego Cię nauczymy! Wstąp na www.wytwornia.antidotum.pl i zaznajomże się z naszymi ideami ćwiczebnymi.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kraków »

  Florystyka to pasjonująca dziedzina życia. Pozwala na kreatywne podejście do przygotowania kwiatów, sprawia wiele radości. Dlatego jeżeli interesuje Cię florystyka kurs, jeżeli chcesz przeżyć profesjonalny i owocny kurs florystyki to zapraszamy do skorzystania z tego wszystkiego co przygotowała Akademia Florystyki. To właśnie tutaj, w najlepsze placówce tego typu kursy florystyczne, możliwości pod tytułem florysta praca. Sprawdź wszystko samodzielnie, pamiętaj jeżeli florystyka Kraków to tylko w miejscu takim jak Akademia Florystyki

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »