Finanse i ekonomia Kategoria: Finanse i ekonomia

Finanse i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.CubeCentre.com »

  Organizacja spotkań, czy szkoleń nie musi być trudna, nawet dla jednoosobowej działalności. W zakresie naszej pracy jest nie tylko wynajem powierzchni biurowych, ale przede wszystkim pomoc księgowa, prawna, pomoc w obsłudze korespondencyjnej firmy a także fachowe doradztwo. Możesz u nas wynająć biura na stałe albo na godziny, dzięki czemu możemy tak dopasować godziny, aby było Ci najwygodniej. Dlatego nie czekaj, zajrzyj na naszą stronę http://www.cubecentre.com/ i sam się przekonaj, dlaczego warto.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl »

  Wszystkim firmom, które poszukują wiarygodnego biura rachunkowego, proponujemy wsparcie z naszej strony. Oferujemy rzetelność, terminowość a przede wszystkim pomoc na każdym etapie działania firmy. Pracujemy ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, księgowości. Służymy pomocą przy zakładaniu działalności, przy rozwijaniu działalności, przy pozyskiwaniu funduszy na działalność. Nie zwlekaj, wejdź na http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl i zobacz, co możemy Ci zaproponować i w jakiej cenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • TrioAdvisory.pl »

  Trio Advisory jest firmą świadczącą od 15 lat zintegrowane usługi doradcze dla przedsiębiorców, tak, aby wspierać ich bieżącą działalność oraz podnosić wartość w długim okresie.
  Firma oferuje przedsiębiorcom doradztwo we wszystkich dziedzinach jego działalności. Przede wszystkim wśród usług jest doradztwo strategiczne, skupiające się na każdym aspekcie przyszłych działań zarządu firmy i jej strategii, tak by osiągnęła ona sukces. Oferuje również doradztwo prawne we wszystkich kwestiach, tak by przynosiły największą korzyść dla przedsiębiorstwa lub minimalizowały straty, jeśli są nie do uniknięcia.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.Spolki-Excelio.pl »

  Spółki Excelio to kompleksowa pomoc zarówno w procesie zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i w przypadku chęci jej zbycia. Różna osobowość prawna spółek, a także rozmaite ich przejścia nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Doradzimy, pomożemy i załatwimy za Ciebie wiele formalności, dzięki czemu Ty jako inwestor będziesz musiał jedynie zadbać o prężne działanie spółki po jej przejęciu. Oferujemy również pomoc prawną w przypadku chęci likwidacji spółek, bez względu na jej osobowość prawną.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.puzzlesescape.pl »

  Pokój zagadek

  Jeżeli chcą się Państwo poczuć jak prawdziwi detektywi i przeżyć wspaniałą przygodę to jeszcze dziś sprawdźcie co ma wam do zaoferowania nas escape room. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 pokoje zagadek z których musicie się wydostać rozwiązując tajemnicze łamigłówki. Dla nas najważniejsze jest zawsze zadowolenie klientów dlatego też postaraliśmy się, aby nasze zagadki były bardzo przemyślane i by zaspokoiły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz pokój zagadek w Warszawie jeszcze dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artar »

  O ile wypatrują Państwo rzetelnego i skutecznego komisu, będzie nam nader przyjemnie, zaprosić do Lombardu Atar. Działa na rynku od kilkunastu lat, dzięki czemu zarobił aktualnie adekwatną famę. Obsługuje odbiorców pojedynczych i biznesowych, dzięki czemu może zaoferować akuratne opłaty, wyjątkową obsługę interesanta a dodatkowo zachowanie maksimum dyskrecji. Oprócz rutynowego komisu, znajdą Państwu tu dodatkowo możliwość zaciągnięcia interesującej cenowo pożyczki. Więcej treści o naszym komisie na stronicy http://www.artar.com.pl/.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finance Fluence »

  Firma Fluence działa na runku od 12 lat. Swoim interesantom oferuje skuteczne metody windykowania zapłaty. Proponujemy nie wyłącznie egzekucje komornicze, ale przede wszystkim wsparcie, działania prewencyjne a również wiele pozostałych. Naszym celem jest odebranie długi dla klienta, bądź jego odkupienie. Całokształt zależy od tego, które potrzeby i oczekiwania mają nasi interesanci. W propozycji opublikowaliśmy różne sugestie, przeto zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty i przeglądnięcia strony internetowej www.fluence.com.pl. Zamieściliśmy tam najważniejsze dane dla każdego.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja Kraków »

  Każdy przedsiębiorca wie, że konferencja to szansa na rozwój jednostki gospodarczej czy też korzystna okazja, by uzyskać kontakty. To także rodzaj imprezy firmowej, która pozwoli podsumować działania firmy. Jeżeli w związku z tym wypatrują Państwo powodu, dla którego warto zorganizować konferencję - wystarczy jedynie wstąpić na przedstawiana domenę internetową. Znajdują się tam najlepsze sale konferencyjne zlokalizowane w Krakowie i okolicach. Imponujące dla każdego przedsiębiorcy, spełniające wszystkie wymogi. Prowadzimy witrynę, na której mogą ogłaszać się administratorzy sal oferujący wynajem dla każdego. Szkolenia, spotkania biznesowe lub ewentualnie bankiety - wybór należy do Państwa.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Pieróg i Partnerzy »

  Nasza kancelaria działa przede wszystkim w zakresie prawa zamówień publicznych. Dlatego też swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do dużych firm, instytucji publicznych, które chciałyby uzyskać pomoc prawną z tego zakresu. Jesteśmy liderem w kraju, dlatego też możemy zapewnić odpowiednią pomoc. Mamy przygotowane pakiety dla wykonawcy, zamawiającego i pełnomocnika zamawiającego. Pracujemy cały czas nad podnoszeniem jakości świadczonych usług, zapraszamy do współpracy! Więcej informacji na stronie http://www.pierog.pl.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Excelio »

  Prowadzimy nasze biuro dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną i rzetelną współpracę. Oferujemy możliwość prowadzenia wirtualnego biura, usługi księgowe a także pomoc przy otrzymaniu dotacji, tworzeniu biznesplanów, stron internetowych. Z nami skutecznie wystartujesz w nowy biznes, poznasz tajniki prowadzenia firm i optymalizacji kosztów. U nas znajdziesz, potrzebną na każdym etapie prowadzenia działalności, pomoc, której cena w poszczególnych firmach wywołałaby u Ciebie zawrót głowy! Prawnik, księgowy, praktyk w jednym miejscu!

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rajakowski.pl »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Zdzisław Rajakowski powstała ze świadomością o pewnym i kompleksowym doradztwie swoim Klientom, a także kompetentnym reprezentowaniu na sali sądowej. Adwokat Zdzisław Rajakowski swe usługi prawne świadczy od trzydziestu lat, posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw karnych i cywilnych. Do każdego Interesanta podchodzi indywidualnie, angażując się całościowo w prowadzenie spraw. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w Piasecznie, lub, po umówieniu się, na spotkanie na terenie Warszawy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Pani Rajakowska prowadzi swoje biuro rachunkowo-podatkowe od wielu,wielu lat, posiada więc ogromne doświadczenie w prowadzeniu na przykład ksiąg przychodów i rozchodów, czy też w rozliczaniu VAT, ZUS czy kwestii ryczałtu. Firma prowadzi też księgowość firm, rozlicza podatki, może też jeśli klient sobie życzy złożyć deklaracje i zeznania do Urzędów Skarbowych. Biuro dysponuje stałą i przede wszystkim profesjonalną kadrą księgową. Jeżeli więc potrzebują Państwo usług na poziomie to warto skorzystać z oferty tej firmy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.mrWallet.pl »

  Dzięki tej witrynie internetowej można przeczytać wszystkie najistotniejsze informacje na temat firmy Mr Wallet, która specjalizuje się w usługach z zakresu finansów, księgowości i prawa. Właśnie tu można liczyć na profesjonalizm połączony z niezawodną skutecznością. To równocześnie profesjonalne biuro rachunkowe, z którego usług powinni skorzystać Ci, dla których ważna jest fachowość w każdych okolicznościach. Odwiedzając tę stronę możemy przekonać się dokładnie, z jakich usług tejże firmy powinniśmy skorzystać. To ekipa niezawodnych fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i siłą do działania. Zachęcamy do skorzystania z usług MrWallet!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Bytomiu »

  Biuro rachunkowe TAX-NET zapewnia usługi księgowe, kadrowo-płacowe, a także doradcze na terenie Śląska i Warszawy. Biura w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu, Mikołowie i stolicy świadczą kompleksową obsługę dla firm z różnych branż, w tym dużych spółek o światowym zasięgu. Opierając się na wykwalifikowanej kadrze specjalistów od księgowości, optymalizacji podatkowej, kadr i płac, pozyskiwania finansowania, TAX-NET oferuje usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Małgorzata Hędrzak-Słota »

  Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie oferuje nasza kancelaria usytuowana w Krakowie. Świadczymy czynności notarialne z zakresu poświadczeń, tworzenia aktów notarialnych, wypisów dokumentów oraz projektów aktów. Przyjmujemy też na przechowanie dokumenty i papiery wartościowe oraz pieniądze. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji.

  Data dodania: 05 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki przez Internet - Kredyt1000.pl »

  Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwiązań finansowych w przypadku niespodziewanych problemów finansowych. Jeżeli właśnie wpadłeś w dołek finansowy lub po prostu jesteś zapracowany i zabiegany, szybka pożyczka online będzie dla Ciebie doskonałą alternatywą. Nie trać czasu na zamartwianie się, tylko działaj! Szczegółowych informacji można uzyskać na stronie kredyt1000.pl

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków Marta Sajkiewicz-Zarzycka »

  Usługi z zakresu doradztwa oraz świadczenie czynności notarialnych, a wśród nich między innymi akty notarialne, poświadczenia, protokoły oraz wiele innych. Kancelaria przyjmuje klientów w godzinach od 9 do 18 od poniedziałku do piątku, istnieje jednak możliwość umówienia spotkania w innej, dogodnej porze. Czynności notarialne świadczone są w języku polskim lub na życzenie klienta - w języku obcym.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sęk Piotr #8211; Kancelaria Adwokacka w Łodzi i Zgierzu »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowskie Góry, Katowice, Warszawa »

  Pełne rozwiązania finansowe - Pragma. W bogatej ofercie usługi finansowe dedykowane dla mikro i MSP: faktoring, windykacja, leasing, pomoc prawna. Skuteczna windykacja, faktoring z regresem, faktoring odwrotny, wykup, sprzedaż i zakup wierzytelności - Warszawa, Katowice, Tarnowskie Góry. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy »

  Zalecamy wam skorzystanie z odpowiednich pomocy przygotowanych przez specjalistów z takiego miejsca jak Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP). Znajdziecie tutaj kogoś takiego jak syndyk, jak doradca restrukturyzacyjny. Kompleksowa restrukturyzacja, upadłość w zgodzie z literą prawa. Zapraszamy serdecznie do współpracy

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Natura to nadzwyczaj istotna część naszego życia. Bez niej nie bylibyśmy w stanie sobie sami sobie poradzić i przetrwać. A jednak niezmiernie często zdarza się, że postępujemy zdecydowanie na jej niekorzyść, nie zwracając na to specjalnej uwagi. Jednym z kierunków, ażeby to naprawić, jest wparcie fundacji Lyoness Greenfinity, jaka z wielofunkcyjnej dbałości o nature zrobiła własny nadrzędny cel.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Od chwili gdy zrobiło się głośno o Tigerze Woodsie golf staje się na każdym kroku bardziej wzięty. Nasza organizacja wiedziała od dawna o tym, że golf to jedna z ciekawszych dyscyplin sportowych. Dlatego sponsorujemy turnieje i zawody golfowe. Z nami możesz w końcupodjąć próbę zagrania i przedstawić swoje umiejętności. Uwierz, że nie jest to takie łatwe, ale gwarantujemy że jest wiele zabawy przy tym. Gra jest dla wszystkich- młodych, dorosłych, chłopaków, dziewczyn. Zapraszam wszystkich do spróbowania swoich umiejętności w tej wyjątkowej grze!

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami »

  Sprawdź jak przebiega profesjonalne oddłużenie, umorzenie zobowiązań. Zobacz co proponuje doradca restrukturyzacyjny czyli Kancelaria Prawna Warszawa. Tylko u nas znajdziecie odpowiednie usługi związane z takimi opcjami jak upadłość konsumencka, upadłość spółki, upadłość firmy, upadłość osoby fizycznej. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość na prawo upadłościowe kancelaria, twój pełen sukces

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse i ekonomia

(8)

Finanse i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: