Analizy ekonomiczne Podkategoria: Analizy ekonomiczne

 • SERK Maklers - kursy maklerskie, pakiety do nauki na MPW i DI. »

  Misją Maklers jest podniesienie poziomu edukacji finansowej polskiego społeczeństwa. SERK Maklers oferuje kompleksową i skuteczną pomoc na egzamin maklerski (m.in. kurs maklerski, pakiet do nauki), na egzamin na doradcę inwestycyjnego (pakiety do nauki) i na egzamin na członka rad nadzorczych.SERK Maklers, obok oferty pomocy w nauce do egzaminów zawodowych, posiada też ofertę dla Ciebie i ofertę dla firm.Dla pozostałych osób jest proponowane są szkolenia z takich obszarów jak giełda papierów wartościowych, akcje, obligacje, opcje, kontrakty terminowe, strategie inwestycyjne, techniki notowań giełdowych.W serwisie znajdziesz też dużo zupełnie darmowych materiałów.W ofercie firmy znajdują się też szkolenia dla firm z zakresu zarządzania ryzykiem walutowym, zarządzania ryzykiem na rynku surowcowym i inne.W ofercie firmy znajdują się też inne pomoce podnoszące edukację finansową polskiego społeczeństwa.Misja firmy jest realizowana poprzez wspieranie rozwoju zawodowego osób podnoszących swoją wiedzę, w tym przygotowujących się na egzamin maklerski, egzamin na doradcę inwestycyjnego, egzamin na członków rad nadzorczych.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKF - Systemy Kas Fiskalnych »

  Jesteśmy wiodącym sprzedawcą kas fiskalnych na terenie Krakowa. Obsługujemy głównie Nabywców biznesowych z zakresu mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową poradę w zakupie i doborze urządzenia, szkoleniu, a także przy późniejszych naprawach. Proponowane przez naszą firmę kasy fiskalne nie tylko pomogą spełnić prawny obowiązek, ale przede wszystkim zautomatyzują część czynności, pomogą w rozliczaniu się, ale także pozwolą zmniejszyć koszty. Posiadamy wielu zadowolonych Kontrahentów, bądź następny!

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analizy-prognozy.pl »

  Strona skierowana do osób zajmujących się zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwie. Autor strony przedstawia zestaw narzędzi niezbędnych do przygotowania i zrealizowania analizy finansowej. Prezentowane narzędzia zostały opatrzone autorskim komentarzem oraz interpretacją graficzną. W skład narzędzi analitycznych wchodzi: analiza wskaźnikowa, analiza piramidalna (model Du Ponta), analiza dyskryminacyjna, wzorcowe układy nierówności wskaźników. Na stronie dostępny jest również przykładowy zestaw opracowanych narzędzi analitycznych. W sytuacjach trudnych autor strony świadczy usługowe sporządzanie analiz i prognoz finansowych. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą strony Analizy i prognozy finansowe.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.uslugidoradcze.com.pl - Strategia rozwoju firmy »

  Rozwój firmy to w istocie rzeczy proces, z reguły długotrwały, ukierunkowany na pożądane z punktu widzenia zysku firmy zmiany - ilościowe i jakościowe. Zależny on jest od wielu czynników zewnętrznych, choć nie mniejszą rolę odgrywają w nim działania wewnętrzne, które nierzadko mają nawet większe znaczenie dla pozycji firmy na rynku i decydują o umiejętnym poruszaniu się w jego realiach. Sprawna organizacja i zarządzanie wewnętrzne są gwarancją, że przyjęta strategia rozwoju firmy zapewni w efekcie ogólną równowagę i rynkową przewagę.
  By zapewnić stabilność, umiejętnie równoważyć trzeba wszelkie zmiany makro i mikroekonomiczne. Dlatego niezbędne są do opracowania strategie rozwoju firmy, które zarówno w długim jak i krótkim okresie, opierając się na własnych zasobach i wypracowanych umiejętnościach, pozwolą na prowadzenie różnych działań marketingowych. W zależności od określonych celów, firma może przyjąć strategie ofensywne bądź defensywne. Wobec rynku mogą to być także strategie zakupu licencji, pozyskiwania (osób lub firm)m kreowania działań rynku, ale też ostrożna – strategia unikania. Postęp, jaki najczęściej jest efektem objętej strategii rozwoju, może w warunkach rynkowego ryzyka być jednak postrzegany negatywnie, stąd strategia zachowawcza, unikania stosowania doraźnych i dynamicznie zmiennych rozwiązań. Warto bowiem pamiętać, że strategia rozwoju nastawiona jest na celowość działań, ale to też proces decyzyjny, wymagający bieżących korekt, które doprowadzą do realizacji rzeczonego celu.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Analizy ekonomiczne

(8)

Analizy ekonomiczne - nowa strona:

Adres: