Kancelaria Notarialna Małgorzata Hędrzak-Słota

Kancelaria Notarialna Małgorzata Hędrzak-Słota Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie oferuje nasza kancelaria usytuowana w Krakowie. Świadczymy czynności notarialne z zakresu poświadczeń, tworzenia aktów notarialnych, wypisów dokumentów oraz projektów aktów. Przyjmujemy też na przechowanie dokumenty i papiery wartościowe oraz pieniądze. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji.

Szczegóły strony www.mhs-notariusz.pl:

Podlinkuj stronę www.mhs-notariusz.pl:

Kancelaria Notarialna Małgorzata Hędrzak-Słota

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie - ciągła integracja. Continuous Integration. Software Quality. »

  Ciągła integracja (CI) ma na celu skuteczną eliminację liczby defektów w oprogramowaniu, jeszcze podczas programowania. Wykorzystując CI będziemy mogli między innymi:

  - w błyskawiczny sposób dostrzec większą liczbę błędów w czasie tworzenie programu,

  - integrować sporządzony kod (z reguły nad którym pracuje paru programistów), redukując nakład pracy, w skutek takich działań wersja projektu jest zawsze aktualna,

  Grupą docelową kursów z ciągłej integracji są osoby, które posiadają wprawę i praktykę w programowaniu (najlepiej w językach Java/.NET), bądź w kierowaniu projektami z wykorzystaniem tych narzędzi.

  Warsztaty prowadzi trener, który posiada spore międzynarodowe doświadczenie w małych i średnich projektach informatycznych, w których były wykorzystywane techniki CI. Taki bagaż doświadczeń oraz umiejętność ich przekazania zapewnia wysoki poziom szkoleń. Dzięki swojej firmie konsultingowej, oraz praktycznemu zastosowaniu CI w firmie Codefusion Sp. z o.o. umiejętności trenera ciągle wzrastają, dlatego informacje przekazywane na szkoleniach są aktualne i jest ich coraz więcej. Warto podkreślić również fakt iż Marcin Kawalerowicz jest autorem książki 'Continuous Integration in .NET'.

  Streszczenie warsztatów:
  - wstęp do CI
  - nadzorowanie wersji
  - automatyzację buildów
  - Serwer Continuous Integration
  - testowanie
  - integrację baz danych
  - zachowanie utrzymanego w porządku kodu
  - generowanie oraz utrzymywanie dokumentacji
  - deployment
  - skalowanie procesu CI

  Szkolenia są prowadzone w wielu miastach, a w ich skład wchodzi ok 10 osób.
  Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat zapraszamy do odwiedzin strony: http://www.continuousintegration.pl

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Warszawa »

  Windykacja Warszawa specjalizuje się w dochodzeniu należność od dłużników. Dobrze wyszkoleni, oraz doświadczeni pracownicy, sprawiają, że windykacja Warszawa jest bardzo skuteczna. Nasi windykatorzy mogą się pochwalić bardzo dużym procentem spraw zakończonych pozytywnie. Dzięki wypracowanym i systematycznie wdrażanym standardom windykacja Warszawa swoje usługi świadczy profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Możliwość sprawnego i szybkiego odzyskiwania należności jest naszą droga do dużego sukcesu. Zaufała nam już wielu klientów i powierzyło swój dług, dziś cieszą się odzyskanymi pieniędzmi.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • lokale bielsko mieszkania bielsko »

  Działając jako agencja nieruchomości InCity jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pełną obsługę związaną z transakcjami dążącymi do zakupu nieruchomości bielsko, sprzedaży nieruchomości bielsko, wynajmie nieruchomości bielsko do których to można zaliczyć domy bielsko, działki bielsko, lokale bielsko, mieszkania bielsko i pozostałe nieruchomości z Bielska-Białej i okolicy. Możemy również jako InCity nieruchomości zagwarantować Państwu pełną obsługę prawną, pomoc przy uzyskaniu kredytu, pomoc rzeczoznawców majątkowych, najlepszych w Bielsku-Białej notariuszy. Każdy z Was może poprosić nas o wycenę swojej nieruchomości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej incitynieruchomosci.pl, gdzie zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki nieruchomości, która posiada w swojej bazie kilkaset ofert nieruchomości z Bielska-białej i okolicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości oraz obszernej wiedzy gwarantujemy kompleksową i specjalistyczną obsługę Klienta w zakresie zakupu nieruchomości bielsko, sprzedaży nieruchomości bielsko oraz wynajmie nieruchomości bielsko. Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą Agencją.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka ze Szczecina - adwokat Dorota Lasota zapewnia wykonywanie czynności zawodowych według najlepszej woli i wiedzy, z należytą uczciwością, sumiennością i gorliwością. Adwokat Dorota Lasota świadczy wszechstronną obsługę prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw w zakresie spraw karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełda ładunków krajowych »

  Respektowane oraz wielce wyspecjalizowane przedsiębiorstwo Teleroute prowadzi niezmiernie wartościową giełdę przewozu ładunków krajowych i międzynarodowych. Pomysł wiąże zarówno wytwórców dowolnych towarów, jak także rozmaitej wielkości oraz zasięgu firmy logistyczno-transportowe. Firma Teleroute świadczy usługi pośrednictwa transportowego i spedycyjnego, w celu przyspieszenia przewozu określonego ładunku a również minimalizację nieefektywnych oraz drogich pustych przebiegów. Giełda Transportowa Teleroute obowiązuje krajowo oraz międzynarodowo, w pełni zrzeszając 27 europejskich krajów. Więcej szczegółów osiągalnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-24h.pl - porady prawne online »

  Coraz więcej można zrobić za pośrednictwem sieci Internet. Powszechne stają się na przykład zakupy online, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko dużo czasu potrzebnego na wizytę na przykład sklepu ze sprzętem komputerowym, ale również kosztów i prawdopodobnego zakupu sprzętu pochodzącego z ekspozycji. Ponadto coraz bardziej popularne stają się wszelakiego typu usługi, które można przenieść bez problemu do sposobu załatwiania spraw przez ogólnoświatową sieć. W taki sposób upowszechniły się między innymi porady prawne online, za sprawą których można prędko i bez opuszczania domu poradzić się u wybranego adwokata.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Doradca-finansowy.abc.pl »

  O Doradcach finansowych można powiedzieć, ze są pośrednikami pomiędzy klientem, a bankiem. Prowadzą oni rozmowy ze swoimi klientami, przedstawiają im stanowisko banku, ich wnioski, tłumaczą powody pojawiających się problemów, do których może należeć przesunięcie jakiś terminów. Jeśli na przykład wystąpi problem w postaci przedłużającej się analizy wniosku kredytowego, doradca finansowy ma obowiązek przekazać to klientowi w dostępny dla siebie sposób. Powinien umieć przekazać powody, dla których się to dzieje i sposoby jego rozwiązania. Niejednokrotnie dzieje się to w nerwowej atmosferze, dlatego też doradcy finansowi powinni charakteryzować się odpornością psychiczną na stresowe sytuacje oraz dużym spokojem wewnętrznym.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rajakowski.pl »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Zdzisław Rajakowski powstała ze świadomością o pewnym i kompleksowym doradztwie swoim Klientom, a także kompetentnym reprezentowaniu na sali sądowej. Adwokat Zdzisław Rajakowski swe usługi prawne świadczy od trzydziestu lat, posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw karnych i cywilnych. Do każdego Interesanta podchodzi indywidualnie, angażując się całościowo w prowadzenie spraw. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w Piasecznie, lub, po umówieniu się, na spotkanie na terenie Warszawy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Pomoc w uzyskaniu odszkodowań komunikacyjnych. Odszkodowania komunikacyjne - oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego z ubezpieczenia OC...
  Obsługujemy sprawy na etapie przed sądowym oraz reprezentujemy Klientów w sądzie. Współpracując z Nami otrzymujesz gwarancję wypłaty odszkodowania powypadkowego w kwocie najwyższej z możliwych. Zobacz jakie to proste...

  Odszkodowanie za śmierć brata-siostry-bliskiego członka rodziny

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sęk Piotr #8211; Kancelaria Adwokacka w Łodzi i Zgierzu »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »