Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza

Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza z siedzibą w Szczecinie świadczy usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, żywnosciowego, spadkowego i rodzinnego. Obszar działania obejmuje przede wszystkim Szczecin jak i okoliczne miejscowości tj. Stargard, Goleniów, Police i Gryfino.

Szczegóły strony adwokat-karkosza.pl:

Podlinkuj stronę adwokat-karkosza.pl:

Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rajakowski.pl »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Zdzisław Rajakowski powstała ze świadomością o pewnym i kompleksowym doradztwie swoim Klientom, a także kompetentnym reprezentowaniu na sali sądowej. Adwokat Zdzisław Rajakowski swe usługi prawne świadczy od trzydziestu lat, posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw karnych i cywilnych. Do każdego Interesanta podchodzi indywidualnie, angażując się całościowo w prowadzenie spraw. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w Piasecznie, lub, po umówieniu się, na spotkanie na terenie Warszawy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Accountant.pl – księgowość »

  Kancelarii Rachunkowej Accountant – najlepsze biuro rachunkowe Warszawa. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, przygotowaliśmy dla specjalną ofertę w zakresie usług podatkowo-księgowych oraz consultingowych. Przedstawiamy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, kadr i płac, rozliczenia firm, a także zarządzania nieruchomościami. Nasi Klienci to nie tylko największe przedsiębiorstwa – współpracujemy także z mniejszymi przedsiębiorstwami i średnimi firmami rodzinnymi – dla nas każdy Klient ma znaczenie. Naszym głównym celem jest Państwa zadowolenie i gwarancja satysfakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dopasowane były do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Nasz zespół to wyspecjalizowani analitycy, którzy sporządzą dla Państwa analizy finansowe i konkretne propozycje biznesowe. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę www.kancelaria-accountant.pl, sprawdź nas już teraz.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie czekaj tylko nawiąż kontakt z kancelarią adwokacką Andrzeja Mareckiego osobiście, jak również drogą elektroniczną. Kancelaria udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, poniżej 24 godzin wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Tutaj uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Agnieszka Jakubowska »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Jakubowskiej oferuje kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz osób, prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria zapewnia swoim Klientom wsparcie przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami ścigania oraz organami administracji państwowej.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria prawna Olga Wawrzynkiewicz - prawnik, adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka w Poznaniu świadczy usługi prawne dla firm i osób fizycznych. Specjalizacja to rozwód, prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy prawo medyczne. Profesjonalna pomoc prawna, sprawy cywilne - zapraszamy - prawnik Poznań.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Igor Buczkowski »

  Igor Buczkowski to radca prawny który zaprasza do korzystania z kompleksowych usług związanych z polskimi przepisami prawa. Zarówno porady prawne jak i przygotowanie pism sądowych czy też pełnomocnictwa przed obliczem sądu. To wszystko znajdziecie właśnie w kancelarii prawnej Igora Buczkowskiego. Przystępne ceny, wysoki poziom profesjonalizmu oraz naturalnie możliwość skorzystania z rozległej wiedzy prawnika Buczkowskiego.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk »

  Michał Grochola to prawnik z Gdańska który zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą swojej kancelarii prawnej. Różnorodne porady prawne, znajomość przeróżnych dziedzin prawa, pomoc w przygotowaniu skomplikowanych pism sądowych i wiele więcej. Warto skontaktować się z prawnikiem Michałem Grocholą i skorzystać z najlepszych usług prawnych w trójmieście

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • adwokat S.Doniec - Gorlice i Jasło: adwokatdoniec.pl »

  Adwokat Sebastian Doniec jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz wydziału filologii angielskiej na tymże uniwersytecie. Dla klientów z terenu powiatu Gorlice i Jasło adwokat udziela porad prawnych i konsultacji, przygotowuje pisma procesowe, analizy i opinie. Poza tym sporządza projekty umów, bierze udział w negocjacjach oraz reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi i administracją państwową. Adwokat ten obecnie prowadzi kancelarię adwokacką w Gorlicach, która świadczy pomoc prawną dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Zakres działalności kancelarii oraz godziny otwarcia zamieszczone są na firmowej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny P. Bugaj - Kancelaria Prawna »

  Kancelaria PB założona została przez radcę prawnego Przemysława Bugaja, który specjalizuje się w prawie cywilnym oraz obrocie gospodarczym. Obranie takiego profilu kancelarii opierało się na świadomym wyborze wynikającym z pasji oraz doświadczenia związanego z tymi dziedzinami prawa.
  Od początku istnienia Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z realizacją inwestycji budowlanych, które są skomplikowane zarówno pod względem prawnym, jak i faktycznym oraz wymagają świadomego wykorzystywania przepisów regulujących różne instytucje prawa cywilnego.
  Doświadczenie zdobyte przy tego rodzaju sprawach owocuje tym, że prowadzona przez nas obsługa prawna firm budowlanych cieszy się zaufaniem oraz pochlebną opinią. Z naszej oferty korzystają również specjalistyczne firmy usługowe oraz handlowe. Dzięki świadczeniu pomocy prawnej na rzecz takich podmiotów gospodarczych wiemy, jakie są potrzeby klientów i jak je realizować. Jak każda Kancelaria stawiająca sobie za cel zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej prowadzimy także windykację należności starając się przy tym uzyskać jak najszybszą spłatę zobowiązań dla naszych kontrahentów.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sęk Piotr #8211; Kancelaria Adwokacka w Łodzi i Zgierzu »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »