DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 907

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mar Film Studio - Kamerzysta Lublin »

  Mar Film Studio to firma zajmująca się profesjonalnym wideofilmowaniem imprez okolicznościowych, ślubów oraz wydarzeń plenerowych i koncertów.
  W pracy codziennej kamerzyści używają tylko najnowszych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu wzbogaconego o wieloletnie doświadczenie i talent naszych kamerzystów.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Wrocław »

  Zakład pogrzebowy Amen - kompleksowe usługi pogrzebowe Wrocław i województwo dolnośląskie. Firma założona w 1949 posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług funeralnych. Specjalizacją zakładu jest organizacja pochówków tradycyjnych oraz kremacji. Amen obsługuje ceremonie pogrzebowe – kondukty żałobne, zajmuje się załatwianiem formalności pogrzebowych – zasiłki pogrzebowe, akty zgonów, rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach. Firma kredytuje i rozlicza bezgotówkowo koszty pogrzebów (w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS). Zakład pogrzebowy Amen posiada w sprzedaży szeroki asortyment trumien tradycyjnych i kremacyjnych, urn drewnianych i kamiennych, wieńców oraz wiązanek pogrzebowych przygotowywanych na życzenie klienta. Zakres działalności firmy obejmuje całodobowy transport zwłok z mieszkań, domów, hospicjów.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze przemysłowe i specjalistyczne. »

  Firma CZYSTA POLSKA zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie technologii sprzątania i utrzymania czystości w szeroko pojętym przemyśle oraz obiektach komercyjnych. Firma zapewnia pełny pakiet produktów, know-how oraz ich serwisowanie. parterem technicznym firmy jest spułka COYNCO, która działa w zakresie sprzątania przy użyciu odkurzaczy przemysłowych. Produkty Coynco przeznaczone są do wszystkich gałęzi przemysłu.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW: Galant SC agencja ubezpieczeniowa »

  Agencja ubezpieczeniowa Galant S.C. ma 20 letnie doświadczenie w swojej branży. Dzięki temu wiemy jakie ubezpieczenia komunikacyjne zaproponować swoim klientom, by zapewniało im optymalną ochronę. OC komunikacyjne i autocasco to najpopularniejsze ubezpieczenia, z którymi zetknął się każdy posiadacz samochodu. W naszej siedzibie mają państwo możliwość porównania ofert niemal wszystkich firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku i wybrania tej najbardziej odpowiedniej. Dla osób, które lubią podróże (często połączone z aktywnym spędzaniem wolnego czasu) szczególnie polecamy ubezpieczenia podróżne. Warto zapoznać się z ich zakresem, gdyż przeważnie nie zdajemy sobie sprawy z ogromnych kosztów opieki zdrowotnej zagranicą i ryzyka jakie podejmujemy, a którego można uniknąć naprawdę niskim kosztem.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada ogłoszenia matrymonialne »

  Ogłoszenia matrymonialne mają istotną rolę w działalności biura matrymonialnego. Zarówno te, które zgłaszają osoby zapisujące się do biura jak i te, które promujemy na stronie internetowej. Właściwie zredagowane ogłoszenie ma wpływ na jakość oferty oraz na popularność biura. Niektóre firmy z branży, zamiast zredagowanej oferty przedstawiają swoim członkom zwykły i suchy profil. Wygląda to jak dokument podobny do formularza cv lub ankiety osobowej wypełnianej w zakładzie pracy. Brak w takim profilu składni gramatycznej, po prostu jest to przedrukowany formularz rejestracyjny przesłany przez nowego Klienta. W Biurze matrymonialnym Serenada do ogłoszenia matrymonialnego przesłanego w ankiecie podchodzi się z wielką troską. Oferty matrymonialne to wizytówka Biura. Musi być odpowiednio zredagowana i zawierać jak najwięcej szczegółów odnośnie wyglądu, cech charakteru oraz wymagań Klienta. Na podstawie tagiego opisu i dodatkowo zdjęcia, nasi Klienci mają pełne rozeznanie o wyglądzie i osobowości kobiety lub mężczyzny. Ciekawa oferta sukces w doborze partnera. Podajemy w niej walory i plusy osoby samotnej, bez ujawniania przeszłości oraz wad, które ma przecież każdy człowiek. Ujawniamy tylko nałogi, ale dotyczy to tylko - czy dana osoba jest paląca. Ogłoszenia matrymonialne na stronie internetowej to wyłącznie skrócone i dyskretne anonse. Taki anons ma promować ofertę, i musi być zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • DOULAMA »

  Ciąża i rodzicielstwo to wielkie przedsięwziecie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta potrafi zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe momenty w życiu kobiet. Potrzebują one w tym czasie pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie porodu i połogu. Jest to wyjątkowa pomoc, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula pokaże również, jakie można zastosować sposoby, by przejść przez bolesne momenty porodu. Takie wsparcie pomaga przywitać noworodka z radością i nadzieją.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja i logistyka na Śląsku »

  Fracht to uznana i wysoko notowana firma spedycyjna, na naszym rynku działa od ponad 20 lat. Dzisiaj posiada 50 samochodów ciężarowych, a cały tabor to aż trzysta samochodów. Nasza firma ciągle umacnia zajmowaną pozycję na rynku, o czym świadczą wysokie noty w rankingach i nagrody takie jak „Gazela Biznesu” czy „Gepard Biznesu”.

  Naszym celem jest jakość - funkcjonujemy w oparciu o najwyższe standardy i nieprzerwanie usprawniamy jakość obsługi firmowych kontrahentów. Dla Frachtu jakość wiąże się głównie z terminowością, niezawodnościową, znajomością fachu. Spółka Fracht stosuje najbardziej innowacyjne urządzenie stosowane w transporcie, dzięki czemu istnieje możliwość nieustającego sprawdzania transportu, czasu dostawy, bądź nadania aktów przewozowych zaraz po wyładunku.

  Pracujemy w kliku dziedzinach transportu: spedycja krajowa i międzynarodowa, transport drogowy, morski, lotniczy, transport materiałów niebezpiecznych (ADR), transport mebli.

  Biorąc pod uwagę transport samochodowy, to naszym zabezpieczeniem jest punktualność oraz niezawodność dowozów, dlatego czuwamy, aby firmowe samochody zawsze były sprawne - nasz tabor jest nowy - większość z naszych samochodów ma około dwóch lat. Fracht ma 50 samochodów do stałego użytkowania, nieustannie rozbudowujemy swoją flotę, lokujemy kapitał w bezpieczne ciężarówki, które spełniają najwyższe standardy eko i bezpieczeństwa. Trudnimy się między innymi przewozem ładunków ponadgabarytowych, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

  Nasza oferta to na przykład transport ponadgabarytowy takich ładunków jak: konstrukcje stalowe, przęsła mostowe, części elektrowni wiatrowych, turbiny Gwarantujemy: przewóz ładunków niebezpiecznych oraz ładunków o niestandardowych rozmiarach i łatwo psujących się, przewóz przedmiotów osobistych, to nie wszystkie usługi lotniczego transportu firmy Fracht, po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.fracht.pl.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wykrojekrawieckie.pl »

  Nasza firma wykonuje wykroje krawieckie na potrzeby producentów odzieży. Zajmujemy się całym przedprodukcyjnym procesem przygotowania ubioru. Wykroje krawieckie projektujemy przy pomocy programu "Optitex". Wykonujemy także digitalizację i stopniowanie szablonów krawieckich. Trafarety czyli układy kroju drukujemy na papierze termo przylepnym.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trejdoo - Kantor wymiany walut online »

  Jeśli pracujesz zagranicą i zarabiasz w obcej walucie, pracujesz w Polsce, jednak często podróżujesz, masz firmę, która rozlicza się z kontrahentem w obcej walucie, szukasz oszczędności na wymianie walut, to warto skorzystać z oferty kantora internetowego Trejdoo. Proponowany kantor online zapewnia nie tylko tanią wymianę walut bez spreadu, ale także oszczędność czasu oraz ominięcie drogich pośredników takich jak np. bank. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość kupna bądź sprzedaży 14 walut. Współpraca Trejdoo z 21 bankami sprawia, iż koszty przelewów zostały zredukowane do minimum, a większości przypadków wynoszą 0zł. Można także zabezpieczyć transakcje dzięki Escrow. Ponadto dzięki Programowi partnerskiemu każdy użytkownik może zarabiać, polecając innych użytkowników.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odprawa celna Gdańsk »

  Topsped - firma spedycyjna i agencja celna Gdynia. Obsługa ładunków - odprawa samochodów, odprawa celna oraz spedycja towarów. Zapewniamy transport ładunku - transport kontenerów i drobnicy - przeładunki, transport morski, lotniczy. Odprawy celne, odprawa importowa - agencja celna Gdynia, Gdańsk, Pruszków.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »