DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 837

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odzież gotycka skoki Gotycki sklep Odzież gotycka Kraków »

  Gotyckie sklepy to nowy styl odzieży gotyckiej i odzieży alternatywnej. Gotycka odzież to ubrania, buty jak i akcesoria. Gotycki sklep w swojej kolekcji najlepszych producentów produkujących odzież gotycką i odzież alternatywną. Odzież gotycka czy odzież alternatywna to nowy styl, który jest zapoczątkowany poprzez gotyckie sklepy. Nowy styl nowy gotycki sklep to nie tylko ubrania ale też buty i unikatowe dodatki i akcesoria odzieży gotyckiej

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Firma Ad Akta specjalizuje się w przechowywaniu dokumentów ich archiwizacji oraz niszczeniu dokumentów. Usługa obejmuje takie czynności jak archiwizację akt poprzez przyjęcie odpowiedniej klasyfikacji aktowej. Następnie wydzielenie z archiwum akt kategorii BC, dla których minęły ustawowe okresy przechowywania wraz ze sporządzeniem spisów oraz protokołów oceny. Sporządzenie ewidencji akt, które nadal podlegają przechowywaniu, w postaci spisów zdawczo-odbiorczych, oznaczenie pojedynczych teczek/segregatorów sygnaturami i kodami kreskowymi oraz odebranie i bezpowrotnie zniszczenie wydzielonych akt kategorii BC. Ze swej strony gwarantujemy, iż w przypadku obsługi kompleksowej przeniesienie archiwum na zewnątrz firmy nie zakłóci jej normalnego funkcjonowania, a osoby przez Państwa upoważnione będą miały stały i pełny dostęp do powierzonych nam dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Z księgowością można się teraz uporać błyskawicznie. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc i wybawienie od wszelkich problemów. Taką pomoc ze stolicy może otrzymać każdy. Warszawskie usługi księgowe są jedyne w swoim rodzaju, gdyż udzielają ich najlepsi specjaliści w branży. Od lat udzielają się na rynku i zyskali już sobie uznanie tysięcy klientów. Współpraca, jaką oferuje biuro księgowe w Warszawie, układa się zawsze po myśli obu stron. Każdy klient wychodzi zadowolony, z pomyślnymi efektami pracy specjalistów i z zaoszczędzonymi pieniędzmi i czasem. Takich dogodności nie znajdzie się nigdzie indziej.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs opole »

  Witam cię w katalogu. Na stronie tej jest wpis reklamujący stronę opolskiej firmy, której działalność szkoleniowa jest znana w całym województwie opolskim. Oferta Proximy jest niezwykle szeroka i od czasu do czasu dochodzą nowe kursy czy szkolenia zawodowe do oferty. Poszerzanie oferty jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność firmy, dlatego tym bardziej zachęcam żebyś właśnie wybrał Proximę. Szczególnie mogę państwu zaoferować dwa kursy: kurs operatora koparki i kurs wózka widłowego. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy monedo »

  Kantor internetowy Monedo.pl prowadzi wymianę walut w Internecie. E-kantor Monedo.pl pozwala bardzo szybko i wygodnie wymieniać pieniądze. Obecnie Monedo.pl obsługuje wymianę dolara, euro, funta brytyjskiego, oraz franków szwajcarskich. Serwis Monedo.pl posiada szczególnie niskie prowizje wysokości 0,1-0,2%, co oznacza, że kursy wymiany w e-kantorze jest znacznie atrakcyjniejszy niż w tradycyjnych kantorach, oraz bankach. Przy tym serwis Monedo.pl zapewnia bezpieczeństwo transakcji za pomocą szyfrowanie połączeń SSL i autoryzację SMS. Tak więc Monedo.pl łączy szybkość, opłacalność oraz bezpieczeństwo wymiany.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • DOULAMA »

  Ciąża i rodzicielstwo to wielkie przedsięwziecie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta potrafi zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe momenty w życiu kobiet. Potrzebują one w tym czasie pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie porodu i połogu. Jest to wyjątkowa pomoc, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula pokaże również, jakie można zastosować sposoby, by przejść przez bolesne momenty porodu. Takie wsparcie pomaga przywitać noworodka z radością i nadzieją.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DOMINO wysłodziny browarniane »

  Domino to firma, która zajmuje się dystrybucją wysłodzin browarnianych oraz pyłu słodowego. Składniki te mogą być podstawowym elementem wysokowartościowych pasz. Naszym plusem jest wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra. Za cel stawiamy sobie zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy wszechstronne doradztwo z zakresie świadczonych przez nas usług. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy dostawców indywidualnych, mieszalnie pasz, fermy zwierząt hodowlanych oraz rolników. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi wzorcami i zasadami. Więcej wiadomości na stronie.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia kamieniarska Szczotok »

  Przez 30 lat własnego istnienia, pracownia kamieniarska Szczotok ulepsza kamieniarstwo. Na swoim koncie posiada co niemiara rzeźb i ozdób, podobnie jak na potrzeby kościołów, jak i klientów indywidualnych. Doświadczeni kamieniarze wytwarzają fontanny i pomniki ogrodowe, a także kamienne scenerie do wnętrz domów i mieszkań. Przedsiębiorstwo sporządza nagrobki według normatywnych wzorów oraz projektów specjalnych. Dla osób zaangażowanych w pracowni kamień nie ma żadnych sekretów, co powoduje, że stworzone prace cechują się dużą jakością i starannym wykonaniem.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory - Bud Went »

  Jakiś czas temu coraz większym zainteresowaniem cieszą się kurtyny powietrzne, stanowiące nowoczesną i nowatorską alternatywę standardowych rozwiązań grzewczych. Ogólnie wiadomo, że szeroko rozumiane przewody wentylacyjne powinny być dostosowane do spersonalizowanychwymagań dokładnie określonej jednostki, co w praktyce oznacza, że inna oferta znajdzieużycie w dużym zakładzie produkcyjnym, a inna w mieszkaniaprywatnym. Godne sugestie są także nagrzewnice elektryczne,ze znakomitym skutkiemzastępujące standardowe rozwiązania grzewcze.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROMETEUSZ radosna szkoła »

  Zapraszamy do zaciekawienia się propozycją przedsiębiorstwa Prometeusz- Producenta bezpiecznych palców zabaw dla dzieci. Nasza siedziba znajduje się w Pabianicach, ale z naszych usług korzystają jednak Klienci z całego kraju. Gwarantujemy rozległy wybór niedrogich, atestowanych urządzeń zabawowych i kompleksowych zestawów sportowych. Wizualizację projektu przystosowanego do Państwa potrzeb zaprezentujemy za darmo. Bierzemy udział projekcie Radosna Szkoła. Pomagamy w uzyskaniu środków finansowych i służymy wskazówką na zagospodarowanie terenów zielonych, remont oraz modyfikację istniejących placów. Jako wytwórca, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelakie rodzaje nawierzchni bezpiecznej EPDM i SBR. Pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »