DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 806

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja detektywistyczna Marlowe »

  Agencja detektywistyczna Marlowe, Żywiec

  Oferta:
  - Raport osobowy
  - Wywiad detektywistyczny, którego celem jest ustalenie pełnej sytuacji majątkowej osoby/podmiotu
  - Wywiad gospodarczy
  - Sprawdzanie i analiza wiarygodności kontrahentów
  - Weryfikacja danych z rzeczywistym stanem faktycznym
  - Wskazanie miejsc pobytu spadkobierców
  - Poszukiwanie konkretnych składników majątku stanowiących zabezpieczenie wierzytelności Zleceniodawcy
  - Audyt zewnętrzny procesów i procedur firmowych
  - Wewnętrzne dochodzenia, polegające na spenetrowaniu danego środowiska poprzez podstawionego pracownika lub prowokację zewnętrzną.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mar Film Studio - Kamerzysta Lublin »

  Mar Film Studio to firma zajmująca się profesjonalnym wideofilmowaniem imprez okolicznościowych, ślubów oraz wydarzeń plenerowych i koncertów.
  W pracy codziennej kamerzyści używają tylko najnowszych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu wzbogaconego o wieloletnie doświadczenie i talent naszych kamerzystów.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem aut, wypożyczalnia samochodów Wrocław - AutoVip24 »

  W serwisie zaprezentowana została oferta wynajmu aut firmy AutoVIP24. Dla przedsiębiorstw oraz instytucji AutoVIP24 przygotowało specjalną ofertę. Oddzielna oferta dedykowana jest osobom zainteresowanym weekendowym wynajmem. Firma kieruje specjalną ofertę aut na wesele dla młodych par. Wypożyczalnia aut mieści się w atrakcyjnym mieście, jakim jest Wrocław. W ofercie przewidziany został wynajem krótkoterminowy i długoterminowy.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • oferta orange »

  Oferta, a najbardziej ta orange dla firm jest naprawdę interesująca. Można na jej podstawie podjąć współpraca z Orange. Jesteśmy firmą, która na podstawie własnego doświadczenia oraz umów subagencyjnych z PTK Centertel pomaga zrealizować pomysł na własny biznes. Poszukujemy Partnerów do tworzenia dużych biur sprzedaży B2B. Zachęcamy do nawiązania kontaktu!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektant instalacji sanitarnych ERAN Gliwice »

  Firma projektowa ERAN bazująca na 20 letnim doświadczeniu wykonawczym świadczy usługi w zakresie tworzenia instalacji sanitarnych, opracowujemy schematy instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacji, HVAC, wod-kan, a dodatkowo schematy elektryczne i architektoniczne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na kompleksowe usługi stylu ALL IN ONE nasza firma sprawi, że w jednym miejscu zapewnimy projekty wszystkich branż tak żeby wymarzony mieszkanie mógł jak najszybciej z marzenia przybrać rzeczywisty wymiar. Nasze biuro nie pozostając obojetne na potrzeby rynku świadczy usługi doradcze na dowolnym etapie realizacji inwestycji. Od 2009 roku wykonujemy także certyfikaty  i charakterystyki energetyczne, które wymagane sa prawnie przy oddawaniu inwestycji do uzytkowania.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ewa Stachowiak -Fotograf »

  Ewa Stachowiak jest fotografem ślubnym z 10 latami doświadczenia. Poza ślubami Ewa Stachowiak wykonuje także zdjęcia reklamowe i portretowe, fotografie z uroczystości, oraz wydarzeń sportowych. Zleceniodawcy w ciągu 8 godzin uzyskują dostęp do fotografii z wydarzeń. Oprócz samych zdjęć klienci mogą uzyskać również ich retusz i obróbkę. Fotografie Ewy Stachowiak wykonywane są tylko za pomocą sprzętu firmy CANON. Klienci mogą zapoznać się z portfolio na witrynie ewastachowiak.pl.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto Naprawa Czarnecki »

  Samochód może zepsuć się w najmniej przewidywanym momencie, przysparzając swojemu właścicielowi wielu kłopotów. W firmie Auto Naprawa Czarnecki staramy się jak najszybciej naprawić Twój pojazd, tak, abyś mógł wrócić niezwłocznie do swoich codziennych obowiązków. Nasz profesjonalny serwis samochodowy prowadzi swoją działalność na terenie Chojnic, od wielu lat skutecznie pomagając użytkownikom aut wszystkich marek. Nakierowanie na najlepszą jakość sprawia, że podczas prac korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych części zamiennych, a również przestrzegamy wszystkich obowiązujących norm. Możesz mieć więc pewność, że wszystkie prowadzone przez nas działania są zupełnie bezpieczne, również dla środowiska naturalnego. Co więcej gwarantujemy korzystne ceny i fachową obsługę. Dokładne informacje dotyczące oferty na stronie internetowej

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trejdoo - Kantor wymiany walut online »

  Jeśli pracujesz zagranicą i zarabiasz w obcej walucie, pracujesz w Polsce, jednak często podróżujesz, masz firmę, która rozlicza się z kontrahentem w obcej walucie, szukasz oszczędności na wymianie walut, to warto skorzystać z oferty kantora internetowego Trejdoo. Proponowany kantor online zapewnia nie tylko tanią wymianę walut bez spreadu, ale także oszczędność czasu oraz ominięcie drogich pośredników takich jak np. bank. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość kupna bądź sprzedaży 14 walut. Współpraca Trejdoo z 21 bankami sprawia, iż koszty przelewów zostały zredukowane do minimum, a większości przypadków wynoszą 0zł. Można także zabezpieczyć transakcje dzięki Escrow. Ponadto dzięki Programowi partnerskiemu każdy użytkownik może zarabiać, polecając innych użytkowników.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce - Ochrona danych osobowych »

  Stronka internetowa www agencji zajmującej się szkoleniami z zakresu ochrony danych osobowych. Polityka bezpieczeństwa informacji osobowych powinna zostać określona w każdej korporacji która takowymi danymi operuje. Nad stosownym biegiem zarządzania a także przenoszenia danych czuwać winien administrator danych osobowych. Prezentowana strona www obejmuje właśnie informacje czym się takowa osoba w firmie powinna zajmować, wyłuszczony jest obszar jego zadań. Ponad to przeprowadzane są darmowe szkolenia w toku których można zapoznać się z zarysem tematyki którą zajmuje się GIODO oraz uzyskać można zasadniczą wiedzę praktyczną o przetwarzaniu danych osobowych.


  W każdej nowoczesnej firmie – szczególnie dużej – bezpieczeństwo informacji jest kwestią główną dlatego pamiętać należy o wszystkich aspektach dotyczących właściwych zachowań mając połączenie z wiadomościami częstokroć poufnymi. W dobrym tonie jest poinformować o tym klienta a zawsze powinno się zagwarantować dojście do zasad jakimi się kierujemy czy na przykład regulaminu. Podczas posiedzenia polskiego Rządu z kwietnia 20011 zostały przyjęte regulacje dotyczące podniesienia skuteczności oddziaływania giodo na rynki lokalne. Spośród przyjętych modyfikacji kluczowe przesłanie dla podwyższenia stopnia ochrony danych osobowych miały przeróbki nowelizacyjne o zachowaniu egzekucyjnym w administracji. Od tego momentu łatwiej jest użyć sankcje na podmiotach funkcjonujących w nienależny sposób.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy automatycznych skrzyń biegów - PLR Machine »

  Zobacz koniecznie jak wiele zyskasz kiedy rozpoczniesz współpracę z PLR Machine. Tylko tutaj naprawa automatycznych skrzyń biegów na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Do tego niezwykle niskie ceny oraz wysoka jakość wykonania usługi. Sprawdź zatem dokładnie już dzisiaj ofertę, na pewno nie będziesz niczego żałował

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »