DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 712

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELEKTROTOM - Instalacje i pomiary elektryczne oraz termowizja »

  Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych instalacji elektrycznych. Dokonujemy pomiary i badania za pomocą kamery termowizyjnej
  Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów. Nasze usługi wykonujemy solidnie i fachowo, wykorzystując materiały renomowanych firm. Dzięki temu jesteśmy jedną z przodujących firm na rynku Polskim. Od początku naszej działalności staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, dlatego też z wielkim zapałem zabieramy się za każde nowe zlecenie.
  Do tej pory zdobyliśmy zaufanie dużej grupy osób prywatnych jak i firm. Będąc naszym stałym klientem mogą Państwo liczyć na rabaty.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parapety granitowe »

  Kamień naturalny jest materiałem, który cieszy się popularnością od wieków, ponieważ jest elegancki i trwały. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najbardziej efektowne, ale też funkcjonalne wyroby powstające z granitu i marmuru, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Jeżeli chcą Państwo zakupić niepowtarzalną kamienną umywalkę, płyty granitowe, schody z granitu, płytki granitowe czy parapety z marmuru, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy kompleksową obsługę, najwyższą jakość wyrobów i fachową poradę.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa piecyków Kraków, hydraulik, usługi »

  Od wielu lat nasza firma zajmuje się naprawą pogwarancyjną piecyków gazowych na terenie Krakowa i okolic. Oprócz napraw wykonujemy coroczne przeglądy i regulacje oraz analizę spalin. Usługi nam powierzone wykonujemy solidnie, sumiennie, punktualnie i w dobrej cenie. Naprawiamy również te piece których naprawy inni się nie podejmują. Używany specjalistycznych narzędzi oraz oryginalnych części. Sprawny piecyk pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy i zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki - kosmica.pl »

  Serwis ezoteryczny Kosmica współpracuje z blisko stu pięćdziesięcioma doradcami, którzy oferują porady życiowe oraz przewidywanie przyszłości. Każda z osób odwiedzających portal może wybrać tego doradcę, którego uznaje za najbardziej odpowiedniego. Są wśród nich numerolodzy, jasnowidze, astrolodzy oraz tarociści. Porady prowadzone są, także zgodnie z wyborem Użytkownika serwisu, drogą telefoniczną, chatu esemesowego lub on-line. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu i skorzystania z oferowanych przez nas porad.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hanna Chamier-Gliszczyńska - komornik »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym, prowadzona jest przez komornika sądowego, Hannę Chamier-Gliszczyńską. Mieścimy się w Bydgoszczy. Kancelaria zobowiązana jest do egzekucji należności oraz długów w świetle obowiązującego prawa. W obszar czynności komornika sądowego wchodzą zadania: przewodnictwo w licytacjach, doręczanie pism i obwieszczeń sądowych za potwierdzeniem odbioru, wykonanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, jak i niepieniężne, ochrona spadku oraz spisanie inwentarzu po spadkodawcy. Wnioski egzekucyjne wpływają, również od osób prywatnych i firm. Obszar działania kancelarii pokrywa się z obszarem działania Sądu Rejonowego w Bydgoszczy. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-15:30 i we wtorek: 08:00-16:00. Pełna informacja o licytacjach jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.mrWallet.pl »

  Dzięki tej witrynie internetowej można przeczytać wszystkie najistotniejsze informacje na temat firmy Mr Wallet, która specjalizuje się w usługach z zakresu finansów, księgowości i prawa. Właśnie tu można liczyć na profesjonalizm połączony z niezawodną skutecznością. To równocześnie profesjonalne biuro rachunkowe, z którego usług powinni skorzystać Ci, dla których ważna jest fachowość w każdych okolicznościach. Odwiedzając tę stronę możemy przekonać się dokładnie, z jakich usług tejże firmy powinniśmy skorzystać. To ekipa niezawodnych fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i siłą do działania. Zachęcamy do skorzystania z usług MrWallet!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ MITAS kominiarz »

  Przedsiębiorstwo usług kominiarskich Janusza Mitasa działa prawidłowo z rozporządzeniami Prawa Budowlanego. Firma od 1991 r. w Warszawie przeprowadza szczegółowe inspekcje przewodów kominowych i całych instalacji, także gazowych. Eksperci realizujący zlecenia w zakładzie podejmują się montowania posiadających atest systemów kominowych (w kotłach na paliwa bądź kominach) oraz okresowego przeglądu instalacji wentylacyjnych. Firma korzysta nowoczesnego sprzętu do badania trudno dostępnych miejsc, by umożliwić Użytkownikom komfort oraz maksymalizację bezpieczeństwa w domach bądź budynkach użyteczności uniwersalnej. Zachęcamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma HydroTransfer »

  Firma HydroTransfer realizuje zarówno dla firm jak i osób prywatnych usługi związane z nanoszeniem różnych wzorów za pomocą technologii zwanej hydrografiką. Dzięki tej metodzie nasze przedmioty będą mieć swój niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd. Na stronie hydrotransfer.pl można znaleźć cennik usług firmy.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optik Center Ekspres - sieć salonów optycznych »

  Optik Center Ekspres to firma, jaką tworzy sieć salonów optycznych mieszczących się w Szczecinie, Świnoujściu oraz Bydgoszczy. Od 2000 roku specjalizujemy się w obrębie usług optycznych. W naszych salonach przeprowadzamy badanie wzorku, realizujemy recepty i wykonujemy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, fotochromowe, progresywne, polaryzacyjne, do pracy w biurze, do jazdy samochodem, w nocy oraz specjalne według wymagań Klientów, np. sportowe. Proponujemy szeroki wybór oprawek okularowych, soczewek kontaktowych i kolorowych, a także środków i przyborów do ich pielęgnacji, znanych i wiodących producentów. Zapewniamy serdeczną i profesjonalną obsługę specjalistów, a także pomoc w dopasowaniu najlepszego produktu. Więcej przydatnych informacji zdobędą Państwo po odwiedzeniu naszej strony internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory - Bud Went »

  Jakiś czas temu coraz większym zainteresowaniem cieszą się kurtyny powietrzne, stanowiące nowoczesną i nowatorską alternatywę standardowych rozwiązań grzewczych. Ogólnie wiadomo, że szeroko rozumiane przewody wentylacyjne powinny być dostosowane do spersonalizowanychwymagań dokładnie określonej jednostki, co w praktyce oznacza, że inna oferta znajdzieużycie w dużym zakładzie produkcyjnym, a inna w mieszkaniaprywatnym. Godne sugestie są także nagrzewnice elektryczne,ze znakomitym skutkiemzastępujące standardowe rozwiązania grzewcze.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »