DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 903

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja detektywistyczna Marlowe »

  Agencja detektywistyczna Marlowe, Żywiec

  Oferta:
  - Raport osobowy
  - Wywiad detektywistyczny, którego celem jest ustalenie pełnej sytuacji majątkowej osoby/podmiotu
  - Wywiad gospodarczy
  - Sprawdzanie i analiza wiarygodności kontrahentów
  - Weryfikacja danych z rzeczywistym stanem faktycznym
  - Wskazanie miejsc pobytu spadkobierców
  - Poszukiwanie konkretnych składników majątku stanowiących zabezpieczenie wierzytelności Zleceniodawcy
  - Audyt zewnętrzny procesów i procedur firmowych
  - Wewnętrzne dochodzenia, polegające na spenetrowaniu danego środowiska poprzez podstawionego pracownika lub prowokację zewnętrzną.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Przeprowadzki Wrocław, transport Wrocław - Artwest tel. 603 423 351. W naszej ofercie firmy „Artwest Usługi transportowe” znajdą Państwo nie tylko pomoc przy przeprowadzce wraz z załadunkiem i wyładunkiem mebli i wyposażenia domu/mieszkania, ale również transport rzeczy każdego rodzaju, wywóz gruzu i zbędnych przedmiotów z ogrodów, garaży, a także przewóz sprzętu AGD, RTV. Doświadczony zespół zabezpiecza każdy przewożony przedmiot, a także na życzenie klienta pomaga przy rozkręcaniu mebli. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane solidnie i profesjonalnie, a także tanio i szybko.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wysokościowe K2TEAM »

  Firma K2Team trudni się pracami alpinistycznymi. K2Team proponuje różnorodne usługi wysokościowe, wśród których znajdują się: prace remontowe, konserwacyjne (w
  tym impregnację i malowanie) na dachach, słupach, wieżach i innych wysokich konstrukcjach. Oprócz remontów K2Team proponuje również usługi porządkowe dotyczące zarówno trudno dostępnych obiektów m.in.: szyb oraz fasad, jak i bram, kostek brukowych oraz posadzek. K2Team pełni także montaż oraz demontaż wysokich obiektów: np. instalacji odgromowych, elementów dekoracyjnych, czy reklam. Oprócz wyżej wymienionych usług K2Team wykonuje także nietypowe zlecenia, w zależności od potrzeb Klienta. Pracowników K2Team cechuje kompetencja oraz kreatywność dzięki czemu potrafią wykonać nawet nietypowe zadania z dziedziny usługi alpinistycznych. Kompetencje K2Team potwierdzają referencje oraz certyfikaty. Firma ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt i urządzenia. K2Team ma siedzibę w Wielkopolsce, ale świadczy usługi w całym kraju.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy: Sigma Broker pośrednik ubezpieczeniowy z doświadczeniem »

  Różnorodność oferowanych na rynku ubezpieczeń powoduje, że coraz trudniej porównać wszystkie dostępne oferty. Ponadto porównanie produktów różnych firm bez szczegółowej znajomości przepisów prawa może spowodować, że wybierzemy produkt, który nie ochroni nas w stopniu jakiego się spodziewaliśmy. Niestety, przeważnie dowiadujemy się tego za późno. Sigma to broker ubezpieczeniowy, który od 20 lat działa w Polsce i swoje doświadczenie oferuje swoim klientom. Zaczynaliśmy oferując ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotne. Obecnie zakres naszej działalności to również doradztwo i pośrednictwo w zawieraniu umów na ubezpieczenia dla przedsiębiorstw (w tym ubezpieczenia dla szpitali). Rosnąca świadomość swoich praw wśród osób poszkodowanych spowodowała znaczący wzrost wysokości i liczby wypłacanych w Polsce odszkodowań. Ich tradycyjne zaspokajanie (z bieżącej kasy przedsiębiorstw i szpitali) stało się bardzo kosztowne przez to niemal niemożliwe. Nasza agencja dysponuje długoletnim doświadczeniem, więc nasze porady możemy poprzeć konkretnymi przykładami, które uświadamiają klientom biznesowym ryzyko nieprzewidzianych wypadków.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi Warszawa »

  Mazowieckie Centrum Usług Opiekuńczych - firma prowadząca kompleksowe usługi zespolone z opieką nad osobami starszymi na terenie Warszawy i okolic. Opieka nad seniorami odbywa się na miejscu zamieszkania, dzięki czemu jest to znakomita alternatywą dla osób, które nie chcą przebywać w domach opieki. Nasza wysoce wykwalifikowana załoga zapewni podopiecznym wszystkie wygody. Także wielkie doświadczeniu i duże zaangażowaniu personelu , stawia nasze usługi na wysokie półki. Oraz jeżeli jesteś osobą czułą i cierpliwą w stosunku do innych ludzi, możesz znaleźć u nas pracę w zakresie opiekun/ opiekunka oraz pomoc domowa. Więcej informacji na stronie lub pod numerami telefonów 534 767 757, 535 767 757.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skupwrakow.pl »

  Absolutnie każde auto kupimy niezależnie od uszkodzenia, rocznika czy marki. Kasujemy auta całe, zardzewiałe,
  zniszczone, badań technicznych oraz OC. Za auta kompletne płacimy, niekompletne odbieramy za darmo. Każde auto traktujemy indywidualnie. Odbieramy własnym transportem. Auta odbieramy w wygodnej dla państwa porze. Po ustaleniu szczegółów przez telefon wysyłamy do państwa lawetę w calu odebrania auta oraz wystawieniu odpowiednich dokumentów. Wystarczy jeden telefon aby mogli państwo sprzedać starego auta. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Oszczędzają państwo swój cenny czas oraz pieniądze. Pomożemy pozbyć się nawet auta, którego nikt nie chce od państwa kupić. Zabierzemy spalone jak i całe kompletne. Zepsuł się twój stary samochód ? Kupiłeś inny ? Stary stoi od roku i zajmuje miejsce na podwórku ? Nie masz możliwości na sprzedawanie starego auta ? Skup aut Szczecin odkupi od Ciebie twoje stare auto lub zezłomuje stary niepotrzebny szrot, które zajmuje cenne miejsce parkingowe. Skup Zachodniopomorskie nie wprowadza absolutnie żadnych ograniczeń w skupowaniu aut. Jesteśmy elastyczni i potrafimy przystosować się do potrzeb klienta. Twoje auto zostało zniszczone, rozbite ? Może trafiło na parking policyjny i nie nadaje się już do dalszej jazdy ? Dla nas to nie problem. Zadzwoń a wycenimy je całkiem za darmo. Skup aut Szczecin to najlepsze rozwiązanie aby szybko i sprawnie sprzedać stare auto. Odbieramy auta z pod podanego przez państwa miejsca całkiem bezpłatnie. Na terenie Szczecina transakcja odbywa się natychmiastowo. Wyceniamy, przyjeżdżamy, wystawiamy dokumenty i zabieramy auto. Minimum formalności. Cała usługa trwa około 10 min.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimaradom.pl - instalacje klimatyzacyjne »

  Nie ma chyba lepszej oferty niż serwis klimatyzacji Radom oferowany przez firmę Łukasz Szczęsny. Serwis przeprowadzany jest bardzo starannie i dokładnie dzięki czemu macie Państwo pewność, że urządzenie będzie wam działało długo i bezproblemowo. Oprócz wspomnianego serwisu firma oferuje także wiele innych ciekawych usług. Jesteście zainteresowani? zapraszam do poznania oferty.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ MITAS kominiarz »

  Przedsiębiorstwo usług kominiarskich Janusza Mitasa działa prawidłowo z rozporządzeniami Prawa Budowlanego. Firma od 1991 r. w Warszawie przeprowadza szczegółowe inspekcje przewodów kominowych i całych instalacji, także gazowych. Eksperci realizujący zlecenia w zakładzie podejmują się montowania posiadających atest systemów kominowych (w kotłach na paliwa bądź kominach) oraz okresowego przeglądu instalacji wentylacyjnych. Firma korzysta nowoczesnego sprzętu do badania trudno dostępnych miejsc, by umożliwić Użytkownikom komfort oraz maksymalizację bezpieczeństwa w domach bądź budynkach użyteczności uniwersalnej. Zachęcamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja i przechowywanie dokumentów »

  Firma SYSTEM Iwona Łupij w ramach usługi przechowywania dokumentów proponuje:
  Przechowywanie akt jest zgodne z Ustawą z dnia 14 lipca 1983r.o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach tekst ujednolicony DzU 2002 nr 171 poz. 1396, Stworzenie wymaganych przepisami warunków przechowywania akt. Zapewnienie ochrony zasobów przechowywanych w Składnicy w sposób uniemożliwiający uszkodzenie, zniszczenie i dostęp osób nieupoważnionych. Zapewnienie pełnej dyskrecji na temat przechowywanych zasobów. Przeprowadzenie niszczenia akt zgodnie z ustawą o archiwach, ustawie o ochronie danych osobowych i zasadami ochrony środowiska, z wykonaniem protokołu niszczenia – dotyczy to akt zdeponowanych w Składnicy. Wystawianie – wg zasad określonych w składnicy i zgodnie z obowiązującymi przepisami, byłym pracownikom zaświadczeń o przebiegu zatrudnienia i pobieranego wynagrodzenia na podstawie dokumentów przekazanych do przechowania przez Zamawiającego.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • TOUAX Kontener »

  Posiadająca swą główną siedzibę w Gdańsku firma Touax Sp. z o.o. zachęca Państwa do współpracy. Specjalizujemy się w fabrykacji, wynajmie oraz sprzedaży kontenerów. Proponujemy kontenery: biurowe, socjalne, z klatką schodową, sanitarne, magazynowe, mieszkalne i portiernie. Proponujemy także wyposażenie zewnętrzne i wewnętrzne w zależności od potrzeb Zleceniodawcy. W wyposażeniu wewnętrznym proponujemy: meble biurowe, płyty sufitowe, wykładziny podłogowe, żaluzje i wyposażenia sanitarne. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość wyprzedawanych przez nas towarów. Zatrudniamy tylko i odpowiedzialnych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, przeto jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »