DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa Nasza firma została założona w 2005 roku. Od tego czasu wykonujemy setki usług dla indywidualnych klientów. Naszym atutem jest wykorzystywanie do zabiegów preparatów sprawdzonych oraz najnowszej generacji mikro kapsułkowej. Są to preparaty całkowicie bez wonne oraz nie niszczące powierzchni opryskiwanych. Stosujemy również innowacyjne metody zwalczania insektów, współpracujemy z firmami pestcontrol ze stanów zjednoczonych co pozwala nam na bieżąco wdrażać w życie najnowocześniejsze preparaty na bazie roślinnym.

Szczegóły strony www.edddperfekt.pl:

Podlinkuj stronę www.edddperfekt.pl:

DDD Perfekt - Dezynsekcja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 770

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Interservice – Sprzątanie Biur »

  Interservice jest firmą zajmującą się profesjonalnym sprzątaniem biur i obiektów i biur na terenie Warszawy i okolic.Do pracy codziennej firma zatrudnia najelpszych specjalistów, oraz wykorzystuje najwyższej jakości sprzęt, środki czystości oraz preparaty, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć dużą ilość obiektów jednocześnie.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe - Keske »

  Keske to firma specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu ośrodków spa. Firma od początku oferowała swoim klientom najwyższej jakości produkty. W ofercie firmy Kesek znajdziemy: baseny wewnętrzne i zewnętrzne, baseny naziemne i tradycyjne, wanny SPA, sauny, solaria, urządzenia kosmetyczna, kapsuły kosmetyczne oraz wszelkiego rodzaju kosmetyki.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mar Film Studio - Kamerzysta Lublin »

  Mar Film Studio to firma zajmująca się profesjonalnym wideofilmowaniem imprez okolicznościowych, ślubów oraz wydarzeń plenerowych i koncertów.
  W pracy codziennej kamerzyści używają tylko najnowszych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu wzbogaconego o wieloletnie doświadczenie i talent naszych kamerzystów.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Wrocław »

  Zakład pogrzebowy Amen - kompleksowe usługi pogrzebowe Wrocław i województwo dolnośląskie. Firma założona w 1949 posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług funeralnych. Specjalizacją zakładu jest organizacja pochówków tradycyjnych oraz kremacji. Amen obsługuje ceremonie pogrzebowe – kondukty żałobne, zajmuje się załatwianiem formalności pogrzebowych – zasiłki pogrzebowe, akty zgonów, rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach. Firma kredytuje i rozlicza bezgotówkowo koszty pogrzebów (w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS). Zakład pogrzebowy Amen posiada w sprzedaży szeroki asortyment trumien tradycyjnych i kremacyjnych, urn drewnianych i kamiennych, wieńców oraz wiązanek pogrzebowych przygotowywanych na życzenie klienta. Zakres działalności firmy obejmuje całodobowy transport zwłok z mieszkań, domów, hospicjów.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studnie-rabka.pl »

  Instytucje Państwowe w przeciągu dwóch lat mają podłączyć budynki publiczne pod dodatkowe ujęcia wody, które będzie zabezpieczeniem w razie braku z wodociągu głównego. W ramach przetargu wyłoniono już firmę, która wykonuje wiercenie studni głębinowych. O wyniku przetargu zdecydowała cena oraz termin wykonania prac, w całej gminie trzeba wykonać trzydzieści odwiertów, ponieważ taka ilość budynków się znajduje. Prace zaplanowano na letnią porę roku ze względu, że w tym czasie większość petentów wyjeżdża na wakacje i nie ma takiego ruchu i załatwiania spraw w różnych instytucjach.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja i przechowywanie dokumentów »

  Firma SYSTEM Iwona Łupij w ramach usługi przechowywania dokumentów proponuje:
  Przechowywanie akt jest zgodne z Ustawą z dnia 14 lipca 1983r.o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach tekst ujednolicony DzU 2002 nr 171 poz. 1396, Stworzenie wymaganych przepisami warunków przechowywania akt. Zapewnienie ochrony zasobów przechowywanych w Składnicy w sposób uniemożliwiający uszkodzenie, zniszczenie i dostęp osób nieupoważnionych. Zapewnienie pełnej dyskrecji na temat przechowywanych zasobów. Przeprowadzenie niszczenia akt zgodnie z ustawą o archiwach, ustawie o ochronie danych osobowych i zasadami ochrony środowiska, z wykonaniem protokołu niszczenia – dotyczy to akt zdeponowanych w Składnicy. Wystawianie – wg zasad określonych w składnicy i zgodnie z obowiązującymi przepisami, byłym pracownikom zaświadczeń o przebiegu zatrudnienia i pobieranego wynagrodzenia na podstawie dokumentów przekazanych do przechowania przez Zamawiającego.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Master-Auto - Skup samochodów Wrocław »

  Master-Auto, najlepszy skup w mieście Wrocław. Jeżeli szukasz specjalistów od skup aut to lepiej nie mogłeś trafić. Oddaj swój samochód, a od razu otrzymasz gotówkę. Zapraszamy serdecznie, na pewno będziesz zachwycony korzyściami jakie mamy dla Ciebie przygotowane w Master-Auto

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GALWANEX cynkownia »

  Prezentujemy propozycję przedsiębiorstwa Galwanex z Lublina. Państwa przedsiębiorstwo jest producentem elementów metalowych lub żeliwnych? Doskonale się składa. Zabezpieczymy je specjalną, cynkową powłoką, która jest odporna na korozję. Proponujemy ponadto pasywację stali nierdzewnej. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, wykorzystując do nakładania powłok cynkowanie elektrolityczne albo galwaniczne, które charakteryzuje się dużą dokładnością pokrycia - dzięki zanurzaniu elementów w kąpieli chemicznej mogą mieć Państwo pełne przekonanie, że nawet elementy o skomplikowanym kształcie zostaną w całości ocynkowane. Realizujemy też zadania pokrywania elementów powłokami dekoracyjnymi- chromianowanymi, grubowarstwowymi lub z połyskiem. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i stosowaną przez nas technologią na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Revitamed.pl »

  Jeśli zapisujemy się do lekarza, oczekujemy dwóch najważniejszych rzeczy- jak najszybszego przyjęcia nas do specjalisty i jak najlepszej, fachowej obsługi. Niestety, obecnie wśród lekarzy można zauważyć brak większego zainteresowania losem pacjenta i traktowanie nas "z góry". Czym sobie na to zasłużyliśmy? Na szczęście, istnieją jeszcze placówki, które w dzisiejszych czasach należą do wyjątków. Takim wyjątkiem jest na pewno Revitamed. Leczenie endometriozy, usługi stomatologiczne, psychologiczne- teraz najwyższej jakości!

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krasnolandia.pl – komfortowe łóżeczka dla niemowląt »

  W online sklepie Krasnolandia.pl znajdą Państwo różnorodny asortyment produktów - różnego rodzaju wózki spacerowe, łóżeczka dla niemowląt, krzesełka do karmienia, maty edukacyjne i chodziki dla dzieci oraz doskonałe, wielofunkcyjne place zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W Krasnolandii mogą Państwo także kupić zakupić wyposażenie do pokoju dziecięcego, różnorodne komody, szafy, materacyki, stoliki, artykuły dekoracyjne, a także przydatne w podróży łóżeczka turystyczne. Sprzedawane na stronie internetowej krasnolandia.pl produkty są znacznie tańsze niż w zwykłych sklepach, dodatkowo klienci mają możliwość zakupu w prostym i wygodnym systemie ratalnym, a towar jest wysyłany za pośrednictwem kuriera i szybko dociera do zamawiającego.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »