Przemysł Podkategoria: Przemysł

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Garaże blaszane - eurobom.pl »

  Wiadomo prawdopodobnie, że samochody są w wielu wypadkach całkowicie sporo warte, zatem nie ma się, co dziwić, że staramy się zapewnić im jak najlepsze uwarunkowania do przechowywania. A też do tego, ażeby były całkowicie zabezpieczone przed zagrożeniami chociażby w postaci kradzieży, ponieważ z taką ewentualnością też się trzeba liczyć. I dlatego ogromnie istotne są odpowiednie garaże. Zatem tych, którzy są takimi właśnie zainteresowani serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny www tej korporacji.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowników »

  Producent siłowników posiadający w ofercie napędy pneumatyczne wraz z osprzętem proponuje duży wybór przewodów przemysłowych w tym:
  1. Wykorzystywane do zasilania narzędzi pneumatycznych przewody do powietrza. Uniwersalne przewody do powietrza są odporne na ścieranie oraz warunki pogodowe. Przewody do powietrza wykonane z mieszanki SBR+PCV.
  2. Odporne na działanie bakterii węże igielitowe. Spożywcze węże igielitowe są wolne od osadu i możliwa jest wielokrotna sterylizacja węży igielitowych.Węże igielitowe i bardzo duże elastyczności.
  3. Serii Rausil przewód silikonowy. Talkowany przewód silikonowy którego jakość regulują certyfikaty. Przewód silikonowy o długości rolki 25 i 50 metrów. Przewód silikonowy dla wymagających gałęzi przemysłu.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komerc - Lidzie Wizje Technologie »

  KOMERC to grupa inżynierów, techników i handlowców z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji, technologii produkcji i sprzedaży łańcuchów, kół łańcuchowych i innych wyrobów związanych z przenoszeniem napędu. Od lat sukcesywnie powiększamy nasz asortyment. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi oferowane przez nas wyroby o wysokiej jakości i przystępnej cenie cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Zapraszamy na stronę: www.komerc.pl

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki elektryczne i magazynowe firmy Cesab »

  Serwis firmy CROVORG Group, której specjalnością są wózki widłowe firmy Cesab. Naprawiamy wózki widłowe i wyposażamy je w części takie jak opony, widły itp. Usługi, jak sprzedaż, ale również leasing wózków widłowych, adresowane są w szczególności do firm. Jej oferta obejmuje różne produkty, np. wózki elektryczne czy wózki magazynowe. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowy serwis wózków widłowych. Na opisywanej stronie znaleźć można niezbędne formularze zapytań.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PAWLAK Automatyka Przemysłowa - napędy elektryczne, modernizacja galwanizerni i zgrzewarek »

  PAWLAK Automatyka Przemysłowa, stanowi zespół ekspertów z dziedziny automatyzacji i modernizacji maszyn przemysłowych. Swoją wiedzę z dziedziny elektroniki, elektryki, energoelektroniki, robotyki i programowania wykorzystują do budowy automatycznych układów sterowania wszelakimi maszynami przemysłowymi. Przedstawiona witryna zawiera szczegółową ofertę dotyczącą automatyki przemysłowej, napędów elektrycznych prądu stałego wykorzystujących przekształtniki tranzystorowe oraz tyrystorowe, napędów elektrycznych prądu przemiennego wykorzystujących falowniki i serwonapędy. Pomimo że automatycy trudnią się modernizacją układów sterowania praktycznie wszystkich rodzajów maszyn oraz obiektów przemysłowych, to jednak w swojej ofercie mają również już opracowane, wielokrotnie wdrażane rozwiązania. Lista zaprojektowanych układów sterowania obejmuje sterowanie linią w galwanizerni zawieszkowych i bębnowych i galwaniczne stabilizowane prostowniki impulsowe zarówno prądu przemiennego (rewersyjne, bipolarne), bipolarne (rewersyjne, prądu przemiennego jak i unipolarne (prądu stałego), automatyzację zgrzewarek wielopunktowych, zgrzewarek liniowych oraz tyrystorowe regulatory prądu i czasu zgrzewania (regulatory prądu zgrzewania) do transformatorów zgrzewalniczych w zgrzewarkach wszelkich rodzajów (zgrzewarki wielopunktowe, liniowe, jednopunktowe), systemy automatycznego sterowania prostowarkami (prościarkami) do drutu, mikroprocesorowe regulatory do układów ciężkiego rozruchu bazujących na asynchronicznych silnikach pierścieniowych, automatyka ciągarki systemy sterowania zaginarkami do blachy (giętarkami do blachy). Nadto wszystkie osoby odwiedzające stronę WWW mogą zapoznać się z niektórymi realizacjami w dziedzinie automatyki przemysłowej. Na stronie internetowej opublikowano nadto referencje naszych powracających Klientów, w których firmach miały miejsce prace dotyczące automatyki przemysłowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • CHEM-PROTECT - Cynkowanie ogniowe »

  CHEM-PROTECT jest polską firmą odpowiedzialną za najlepsze efekty obróbki chemicznej stali oferującym tylko optymalne, bezpieczne i niedrogie rozwiązania technologiczne i surowcowe.
  Specjalizujemy się w optymalizacji procesu cynkowania ogniowego w kontekście zwiększenia jakości powłoki, zmniejszenia kosztów procesu oraz wzrostu bezpieczeństwa ekologicznego i BHP podczas cynkowania. Jakkolwiek głównym celem naszej działalności jest wdrażanie oraz modernizowanie technologii ochrony stali przy wykorzystaniu powłok stopowych.

  Proponowane w naszej ofercie rozwiązania przyczyniają się do kompleksowego cynkowania i są to m.in.:

  - Technologie - poprawa jakości i wytrzymałości, oszczędność energii, zmniejszenie zużycia cynku, zmniejszenie ilości odpadów, modernizacja procesów.

  - Produkty - kąpiele trawiące i odtłuszczające, inhibitory i dodatki do trawienia, topniki, dodatki stopowe, rafinatory, produkty do pasywacji.

  - Instalacje i urządzenia - modernizacja i automatyzacja operacji obróbki chemicznej, kompletne i zautomatyzowane linie technologiczne oraz elementy linii do obróbki chemicznej stali.

  - Ochrona środowiska - ograniczenie emisji z procesu, odzysk cynku z odpadów, zmniejszenie ilości odpadów, regeneracja i recykling zużytych kąpieli.

  CHEM-PROTECT specjalizuje się w dostarczaniu do ocynkowni środków chemicznych oraz urządzeń i instalacji do efektywnego cynkowania ogniowego.
  Oferowane przez nas rozwiązania są zoptymalizowane pod względem potrzeb klienta oraz są stale modernizowane i asekurowane naszym wsparciem. Na naszej stronie WWW można znaleźć rozwiązania oraz środki chemiczne stosowane w zakresach: technologii, produktów, ochrony środowiska oraz instalacji i urządzeń wykorzystywanych podczas cynkowania ogniowego elementów stalowych.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • TElemetria i STerowanie - Automatyka Przemysłowa »

  Firma TEST od 1992 roku działa w branży automatyka przemysłowa. Nasza działalność ma charakter zarówno usługowy jak i dystrybucyjny. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń firm KEMAPOWER, WINNER, Hapn & Solcom. Oferujemy naszym klientom tanie falowniki, softstartery oraz zasilacze UPS, charakteryzujące się wysoką jakością oraz prostotą obsługi. Urządzenia mogą posiadać gwarancję nawet do 36 miesięcy. Pełen przegląd produktów oferowanych przez firmę TEST dostępny jest tu
  Firma TEST oferuje także usługi związane z projektowaniem i wykonaniem systemów sterowania. Zajmujemy się programowaniem sterowników PLC oraz paneli HMI, wykonywaniem aplikacji SCADA. Ponadto projektujemy oraz wdrażamy systemy telemetryczne przy użyciu technologii GPRS jak i radiomodemów. Opis usług oferowanych przez firmę TEST znajduje się tu
  Firma TEST jest także dystrybutorem oprogramowania SCADA/HMI o nazwie TRACE MODE. Oprogramowanie to charakteryzuje się niższą ceną niż produkty konkurencyjne, a także niezawodnością, o czym świadczy fakt zastosowania go m.in. w elektrowniach atomowych oraz rafineriach. Opis oprogramowania SCADA dostępny jest tu

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TRUCK LOGISTICS - Wózki widłowe Poznań »

  Truck Polska jest najistotniejszym w kraju dystrybutorem wózków widłowych z komisu. Dział obsługi klienta gwarantuje profesjonalną pomoc przy zakupie sprzętu. W czasie trwania gwarancji dokonujemy okresowych przeglądów. W ofercie są widłaki o różnych parametrach technicznych. Błyskawiczny serwis oraz magazyn części zamiennych to nieliczne z wielu atrybutów firmy. Sprowadzamy najlepsze wózki widłowe japońskich firm Toyota i Mitsubishi. Na witrynie internetowej można zadać pytanie cenowe o sprzęt.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MOTON filtry samoczyszczące »

  Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji, w której znaleźć można drobiazgowo dopracowane elementy takie jak filtry powietrza, industrialne do olejów czy być może workowo-kloszowe. Nasza załoga to zestaw najważniejszych i najlepiej wykwalifikowanych fachowców, którzy znakomicie doradzą i pomogą wybrać potrzebne artykuły w zależności od swoistości powierzchni, na jakiej mają być wykorzystywane. Moton jest najważniejszą tego rodzaju jednostką, dzięki czemu zdoła sobie pozwolić na proponowanie jedynie wypróbowanych rozwiązań. Jesteśmy stale do Państwa instrukcji. Inwitujemy do skorzystania z naszej sowitej propozycji po ówczesnym odwiedzeniu naszej strony internetowej:

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe i epoksydowe - podadzka.net.pl »

  Art-Q Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek przemysłowych: posadzki epoksydowe, betonowe, żywiczne, polerowany beton. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również renowacja i naprawa posadzek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacji w zakresie oferowanych przez nas usług. Posiadamy własny ciężki sprzęt budowlany: koparki, koparko ładowarki, spychacze, zagęszczarki.
  Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy niezbędne ekspertyzy, na podstawie których dobieramy właściwy sposób renowacji posadzki
  w konsekwencji zapewniając długą eksploatację. Wstępną ocenę stopnia degradacji posadzki możemy przeprowadzić na podstawie zdjęć otrzymanych od klienta

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śrutownice, systemy cięcia »

  Firma INOTECH posiada szeroki asortyment z zakresu wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego oraz do produkcji konstrukcji stalowych. W ofercie znajdują się m.in. śrutownice, owiertnice, systemy cięcia, systemy wiercące oraz piły taśmowe. W sprzedaży są dostępne również części do wszystkich sprzedawanych maszyn.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOVUMPLAST formy wtryskowe »

  NOVUMPLAST zatrudnia projektantów posiadających bardzo bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwórstwa.

  Naczelną i priorytetową zasadą firmy NOVUMPLAST jest zadowolony klient.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Podwaliny funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność i terminowość wykonywanych prac dla klientów.

  NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi jak i zagranicznymi kontrahentami, którym oferujemy najwyższej jakości i zaawansowane technologicznie produkty.

  NOVUMPLAST wprowadza oryginalne projekty, umiejętnie łącząc doświadczenie i wiedzę z najnowszymi trendami na rynku.

  Oferta NOVUMPLAST obejmuje: projektowanie i wykonywanie form wtryskowych i detali, obróbka skrawaniem metali, obróbka CNC oraz usługi z w zakresie doradztwa technicznego.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Falowniki Softstartery UPS »

  Firma TEST jest dystrybutorem niezawodnych, prostych w programowaniu urządzeń takich jak tanie falowniki, softstartery oraz zasilacze UPS, charakteryzujących się zarazem wysoką jakością wykonania. Oferujemy produkty firm WINNER, KEMAPOWER oraz Hapn & Solcom. Prowadzimy sprzedaż falowników oraz softstarterów na niskie oraz na wysokie napięcie. Dostępne są także wersje EX umożliwiające zastosowanie w strefach zagrożonych wybuchem lub wymagających szczelności. Wszystkie produkty objęte są gwarancją nawet do 36 miesięcy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • CNC MASZYNY | przecinarka plazmowa, tokarka, gilotyna do blachy »

  Firma CNC Maszyny jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Współpracujemy z wieloma producentami maszyn przemysłowych do obróbki metali. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów, dzięki temu świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Maszyny przez nas oferowane zostały sprawdzone na rynku i mają nienaganną opinię wśród swoich użytkowników. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług serwisowych maszyn, a w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przecinarek plazmowych i szeregu innych maszyn CNC.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplacz »

  Elementem, który łączy odzież zimową z odzieżą ochronną, a także roboczą, jest ocieplacz - czyli włóknina puszysta. Ocieplacze, których produkowaniem m.in. zajmuje się przedsiębiorstwo SGEE Group, są oferowane w kilku rodzajach: dedykowana branży odzieży sportowej włóknina Tangafil Supra, Thermoline 17 oraz przeznaczona do produkcji odzieży roboczej, ochronnej trudnopalna włókniena FR150-T14, jak również Worklite. Znakomite zaplecze technologiczne, inżynieryjne, a także produkcyjne, ponadstandardowa troska o jakość finalnych produktów (ocieplacze, włóknina poliestrowa, włókniny tapicerskie), jak również jakość współpracy - to czynniki przesądzające o nieposzlakowanej opinii, jaką Sales Group East Europe LLC cieszy się wśród swoich kontrahentów.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SKorzystaj z promocji na plomby »

  Polseal Gdynia, województwo pomorskie - producent zaprasza po plomby. Nowoczesne zabezpieczające plastikowe plomby kontenerowe i ryglowe. Wykorzystywane jako skuteczne zabezpieczenie mienia przed kradzieżą towaru podczas transportu lub przechowywania go w hali. Szeroka oferta i spory wybór plomb zabezpieczających o różnym zastosowaniu sprawia, że znajdą Państwo w ofercie wyroby dokładnie dopasowane do zapotrzebowania. Świetna cena na oferowane wyroby to coś co nas wyróżnia - plomby plastikowe, metalowe, kontenerowe, butelkowe, kablowe, plomby ryglowe oraz koperty bezpieczne. Zapraszamy także po przydatne akcesoria – drut, nożyce, plombownica, kamień plombowniczy.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Do mycia elewacji »

  Coverax proponuje preparaty antygraffiti oraz inna chemia do czyszczenia elewacji - Wrocław. Na stronie atrakcyjna oferta preparatów których zadaniem jest usuwanie graffiti - środki do usuwania farb, preparaty do mycia elewacji (skuteczne odtłuszczanie, czyszczenie cegły i oczyszczanie kamienia). W bogatej ofercie też bardzo dobrej jakości kleje do billboardów i klej do tapet oraz chemia kamieniarska - impregnaty do kamienia (Impregnacja cegły oraz Impregna betonu). Zapraszamy - usuwanie farb, osuszanie obiektów.

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schody przemysłowe. »

  Na rynku usług dla przemysłu można obecnie wybierać w ofertach firm. Jednak zawsze szukać będziemy takich producentów czy usługodawców, którzy za atrakcyjną cenę zapewnią nam produkty najwyższej jakości. Austenit -Szwajerwald to wszechstronne zaplecze dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Tutaj zamówimy schody przemysłowe z metali lekkich, logo dla firmy wykonane w nowoczesnej technologii cięcia wodą czy linię produkcyjną dla dowolnego przedsiębiorstwa. Odznaczona certyfikatami Urzędu Dozoru Technicznego świadczącymi o wysokim poziomie świadczonych usług jest marką godną zaufania. Obsługa konstrukcyjno technologiczna oraz szerokie doradztwo profesjonalistów pomaga klientom bez ponoszenia dodatkowych kosztów wykonać zamierzone inwestycje. Przez 28 lat firma zdobyła już szerokie doświadczenie we współpracy z przemysłem tłuszczowym, farmaceutycznym czy kosmetycznym. To tylko niektóre gałęzie przemysłu wykorzystujące możliwości tej nowoczesnej firmy. Schody przemysłowe z nierdzewnej stali czy z kratownicy lub stalowe balustrady czy poręcze - zawsze wykonane są profesjonalnie i za opłacalną cenę. Mamy pewność, że każde zlecenie będzie zrealizowane terminowo i z wykorzystaniem najnowszych technologii oszczędzających czas i nasze pieniądze. Konstrukcje stalowe hal i magazynów, instalacje technologiczne czy elektryczne idealnie zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Nietypowe, indywidualne zamówienia są również realizowane w zakresie usług przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Art-Q - kruszywo drogowe »

  Zapraszam na naszą stronę gdzie można zapoznać się z ofertą na kruszywo i żwir. Specjalnie dla branży budownictwa drogowego polecamy kruszywo drogowe o różnej wielkości i frakcji. Kruszywo drogowe zarówno naturalne łamane jak i mineralne posiadają znakomite parametry techniczne co czyni je idealnym materiałem budulcowym pod drogi i jezdnie.
  oferowane przez nas kruszywo drogowe posiada niezbędne certyfikaty i atesty oraz jest zgodny z polską normą.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Firma oferuje usługi przede wszystkim w zakresie automatyki przemysłowej: projektowanie, produkcja, serwis na terenie całego kraju. Oferta skierowana jest głównie do producentów maszyn oraz zakładów przemysłowych. Realizujemy też indywidualne zlecenia np. na nowe sterowanie do maszyn używanych. Specjalność to automatyka kotłów, sterowanie procesem spalania biomasy i odpadów z przemysłu drzewnego.
  Ponad w zakresie automatyki przemysłowej firma oferuje:
  - projektowanie układów automatyki, kompletacja i serwis szaf sterowniczych,
  - programowanie sterowników PLC,
  - tworzenie wizualizacji SCADA,
  - dobór, konfiguracja, sprzedaż podzespołów automatyki: falowniki, czujniki, przetworniki, sonda lambda do kotła, itp., prefabrykacja szaf sterowniczych.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

(8)

Przemysł - nowa strona:

Adres: