Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego

Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego mgr Henryk Machnik z Katowic, figuruje w rejestrze tłumaczy technicznych NOT w Warszawie. Jest to jeden z najbardziej oświadczonych tłumaczy technicznych języka włoskiego w Polsce, który nieprzerwanie od 1990 roku wykonuje tłumaczenia dla firm polskich i włoskich. Specjalizuje się on w tłumaczeniach pisemnych o bardzo dużym stopniu trudności, takich jak sprawozdania z prób materiałowych, warunki techniczne, normy, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń, DTR, itp. Wykonuje też tłumaczenia ustne podczas negocjacji handlowych i w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn oraz linii produkcyjnych. Dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi dotychczas pracował, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny netsprint 12 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 1812

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • mgr Iwona Wandtke - tłumacz języka włoskiego »

  Specjalizująca się w tłumaczeniach technicznych doświadczona tłumaczka języka włoskiego wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne (teksty specjalistyczne, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne), oraz ustne (rozmowy handlowe, spotkania z kontrahentami, szkolenia, asysta podczas interwencji w linii produkcyjnej) na terenie całej Polski. Gwarantowane krótkie terminy, konkurencyjne stawki i pełen profesjonalizm. Wieloletnia współpraca z włoskimi firmami tj. np. Fiat, Magneti Marelli, a także podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony WWW.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Zdobycie uprawnień tłumacza posiadającego prawo do uwierzytelniania tekstów to długa i uciążliwa droga, jednakże procentuje. Praktycznie każdy tłumacz przysięgły może spodziewać się, że dostanie pracę w cieszącej się doskonałą opinią firmie oferującej tłumaczenia, jaką jest biuro tłumaczeń MIW. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi, za jednym zamachem zapewniając najlepszy cennik tłumaczeń w tym sektorze. Wynika to z faktu, że zdecydowaliśmy się na niedużą marżę oraz głównie zadowolenie nabywcy usług. Z rozwagą dokonujemy selekcji naszego personelu. Tłumacze współpracujący z nami posiadają wieloletnią wprawę w tłumaczeniach a także dodatkowe umiejętności, jak np.: ukończony dodatkowy kierunek studiów albo właśnie posiadanie uprawnień tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Puenta.eu »

  Nasza firma trudnisię wykonywaniem tłumaczeń oraz organizowaniem szkoleń firmowych w kwestii języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która bez wątpienia ułatwi podpisywanie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaproponować specjalnie przygotowanie pakiety szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji dostępnych jest na witrynie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Best Text - tłumaczenia, słowniki, ciekawostki przyrodnicze »

  Best Text to firma działająca w branży translatorskiej. Trudni się przede wszystkim tłumaczeniami tekstów specjalistycznych z zakresu nauk przyrodniczych, tj. medycyny, farmacji, biologii, biotechnologii, rolnictwa itp. To nie tylko biuro tłumaczeń, lecz również mini-księgarnia internetowa, posiadająca w swym asortymencie słowniki specjalistyczne, poradniki i podręczniki dla tłumaczy oraz translatory elektroniczne. Oprócz rozwiązań komercyjnych z poziomu strony internetowej można także korzystać z wielu bezpłatnych ogólnych i specjalistycznych słowników języka angielskiego i innych języków. W serwisie istnieje także podstrona dla pasjonatów biologii i cudów przyrody traktująca o ciekawostkach przyrodniczych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny besttext.pl.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją firmy LYNX, zajmującej się realizowaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w trzydziestu różnych językach. Obszar usług translacyjnych, zaświadczanych przez pracowników LYNX jest bardzo wszechstronny i obejmuje zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Firma specjalizuje się w tłumaczeniu projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych, niezbędnych do zarejestrowania w Polsce auta kupionego za granicą. Siedzibą Kancelarii jest Bydgoszcz, ale LYNX odbiera zlecenia nie tylko z całej Polski, ale i ze świata. Wszyscy kontrahenci mogą liczyć na kompetentną obsługę, punktualność, profesjonalizm, a także bardzo przystępne warunki cenowe i możliwość negocjacji. Oferta adresowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Jeśli chcą Państwo zapoznać więcej szczegółowych wiadomości na temat tej propozycji, znajdą je Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka - translatpol.com.pl »

  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.tlumaczangielskiego-skrzeczkowski.pl »

  Szanowni Państwo jestem tłumaczem symultanicznym języka angielskiego. Działalność gospodarczą prowadzę w Poznaniu z kabinową partnerką. Działamy na rynku lokalny już od wielu lat. Jesteśmy absolwentami filologii angielskiej oraz specjalizacji tłumaczeniowej. Dzięki doświadczeniu udaje nam się zdobywać uznanie całej rzeszy klientów. Stale jednak pragniemy oferować nasze usługi nowym klientom zainteresowany zorganizowaniem profesjonalnej konferencji obsługiwanej przez znakomitych tłumaczy konferencyjnych. Referencje z wykonywanych przez nas tłumaczeń symultanicznych znajdą Państwo tu oraz tutaj. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tłumaczenie symultaniczne na język angielski oraz polski. Dzięki ukończonej specjalizacji związanej z zawodem tłumacza konferencyjnego oraz praktyce zawodowej otrzymują Państwo pakiet profesjonalnych usług w rozsądnych cenach. Jeśli są Państwo zainteresowani przekładem pisemnym również zapraszam. Tłumaczenie pisemne obejmuje tematykę specjalistyczną, prawniczą, fachową i techniczną.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ECT - Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Europejskie Centrum Tłumaczeń jest jednym z najlepszych miejsc, w którym każdy znajdzie grono ambitnych i doświadczonych tłumaczów, posiadających wieloletnie doświadczenie, głównie praktyczne, wiedzę branżową oraz niezbędne wykształcenie, poparte najwyższymi standardami usług, potwierdzonymi certyfikatami branżowymi. Europejskie Centrum Tłumaczeń może poszczycić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, najnowszymi oprogramowaniami, które wpływają na szybki i odpowiedzialny proces tłumaczenia zleconych tekstów, eventów czy innych wydarzeń, podczas których Europejskie Centrum Tłumaczeń realizuje również tłumaczenia ustne szeptane, wymagające wyjątkowego doświadczenia. Europejskie Centrum Tłumaczeń może zająć się również tworzeniem glosariuszy czy baz terminologicznych a działania tłumaczeniowe może opracować w sposób graficzny, ułatwiający ewentualne publikacje.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wodzisław Śląski : tlumaczwodzislaw.pl »

  Tłumacz przysięgły jest tą osobą, do której udaje się każdy kto kupił samochód zagranicą i musi przetłumaczyć dokumenty pojazdu przed jego rejestracją w Polsce. Tłumacz jest obecny podczas rozmów dyplomatycznych lub handlowych. Z pomocy tłumacza przysięgłego korzystają często sądy podczas rozpatrywania spraw, w których uczestniczą obcokrajowcy.
  Wszystkie powyższe przypadki nie są obce tłumaczce Marii Siemaszkiewicz. Ukończyła ona wydział germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego i od 1986 roku jest tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Wykonuje dla klientów z terenu powiatu Wodzisław Śląski tłumaczenia ustne i pisemne z zakresu prawa, medycyny, ubezpieczeń, motoryzacji i finansów. Dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu wykonywane tłumaczenia są w pełni profesjonalne i rzetelne. I to wyróżnia tą tłumaczkę spośród innych tłumaczy z powiatu Wodzisław śląski. Cennik świadczonych usług znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski wrocław »

  Tłumacz języka angielskiego, tłumaczenia Wrocław - Renata Strojewska - tłumacz przysięgły angielski Wrocław. Profesjonalnie i fachowo - tłumaczenia Wrocław. Tłumacz przysięgły języka angielskiego serdecznie zaprasza na wysoce profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielski. Wysoki poziom Dolny Śląsk.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »