Auto części Podkategoria: Auto części

 • Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy COMMON RAIL - BOSCH Service Pawlik - Stalowa Wola »


  Regeneracja, naprawa wtrysków.
  Etapy regeneracji wtryskiwaczy
  Weryfikacja i naprawa (regeneracja) wtryskiwacza Common Rail, Bosch, Delphi polega na:
  - czyszczeniu wszystkich elementów wtryskiwacza metodą ultradźwiękową
  - wymianie uszczelnień wewnętrznych na nowe, oryginalne części Bosch, Delphi
  - montażu części i podzespołów wtryskiwacza z użyciem specjalistycznych narzędzi i technologii Bosch
  - w razie potrzeby wymianie innych zużytych elementów wtryskiwacza
  - ewentualnej regulacji odpowiednich dawek wtryskowych
  - przeprowadzeniu testu komputerowego po naprawie z wydrukiem wartości zadanych i rzeczywistych na urządzeniu BOSCH EPS-200A
  - przeprowadzeniu wysokociśnieniowego testu szczelności z pomiarem przelewu bez wysterowania wtryskiwacza
  - pomiarze dawki wtryskowej i przelewu przy pełnym obciążeniu
  - pomiarze dawki wtryskowej przy częściowym obciążeniu
  - pomiarze dawki wtryskowej na biegu jałowym
  - pomiarze dawki pilotażowej
  - kodowaniu wtryskiwacza i nadaniu nowego kodu IMA
  - przeprowadzeniu dodatkowego testu rozpylania wtryskiwacza na urządzeniu Zapp Diesel Tech
  Wtryski.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • opony letnie, opony, opony zimowe - www.costu.pl »

  Dobre polskie i zagraniczne opony letnie, opony zimowe i całoroczne. Najtańsze opony samochodowe, tanie opony osobowe. Opony letnie które z całą pewnością nam wszystkim w każdej podróży będą potrzebne. Każda opona letnia powinna posiadać bieżnik.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoamortyzatory.pl - tanie amortyzatory »

  Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do naszego serwisu internetowego poświęconego amortyzatorom samochodowym. Dzięki wykwalifikowanym redaktorom możesz mieć pewność, że pisane przez nas porady i artykuły są najwyższej jakości. Czekamy także na uwagi oraz artykuły internautów. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mixoponki.pl opony na kazde koło z profesjonalną obsługą »

  Mixoponki.pl proponuje opony z najwyższej półki markowych producentów, ale również tanie zasługujące uwagi opony w interesujących cenach. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że przykroimy opony, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. W ofercie sklepu odszukamy towary na letnie wyprawy, dzięki którym wasz podróż stanie się przyjemna i bezpieczna. Również na mroźne i śnieżne warunki drogowe posiadamy ogumienie a dzięki testom i wiadomościom zawartym na stronie przebierzecie właściwe opony do swojego samochodu. Osobom, którym wygląd auta nie jest obojętny polecamy felgi aluminiowe oraz stalowe markowych producentów.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filterki24.pl - filtry powietrza »

  Prezentujemy domenę internetową w całości poświęconą filtrom samochodowym i olejom silnikowym. Dzięki nam, będziesz wiedział jaką rolę w twoim samochodzie pełnią filtry paliwa, oleju, przeciwpyłkowe i powietrza. Dodatkowo, dowiesz się jakie skutki na pracę jednostki napędowej mają oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne. Witryna internetowa Filterki24.pl poleca produkty znanych producentów olejów i filtrów samochodowych jak Corteco, Castrol, Shell, Mann, Alco, Total i Filtron. Opisy produktów zamieszczone na witrynie są dokładne i na pewno pomogą podjąć Ci decyzję w doborze tak ważnych elementów jak odpowiedni płyn hamulcowy czy olej silnikowy.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka komputerowa Gdynia »

  Chcesz naprawić swoją klimatyzację, która od dłuższego czasu, nie działa tak, jak powinna? A może zależy ci na diagnostyce komputerowej, dlatego że nie jesteś pewny, co do stanu swojego auta? Jeśli tak, jesteś już naszym klientem. Przyjedź do Gdyni, na ulicę Hutniczą 1 i zobacz nasz warsztat Japan Service. To perfekcyjny z możliwych warsztatów samochodowych, jakie można sobie tylko wyobrazić. Sześć stanowisk do pracy, sami wyszkoleni mechanicy z olbrzymimi pokładami wiedzy z aspektu mechaniki, a do tego najlepiej zaopatrzone stanowiska do pracy. Czy można chcieć czegoś więcej? Czy jeszcze nam czegoś brakuje? Jeśli tak, jakiekolwiek twoje prośby zostaną usprawnione i poprawione. My pracujemy z myślą o naszym cennym kliencie. On jest dla nas decydujący i on stanowi dla nas motywację do pracy i do spełniania jego życzeń na jak najwyższym poziomie. Chcesz się przekonać, wpadnij nas już dziś. Zobaczysz, że tak jak w teorii, tak również i w praktyce jesteśmy profesjonalistami.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koładwumasowe.pl - sprzęgła »

  Strona koladwumasowe.pl jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z zasadami funkcjonowania sprzęgła i koła dwumasowego w aucie, ich roli a także z potencjalnymi usterkami tychże elementów. W obrębie strony publikowane są teksty wnikliwie poruszające tematykę sprzęgła i koła zamachowego/dwumasowego. Znajdziesz na koladwumasowe.pl skatalogowane towary firm Exedy, LUK czy też innych, znanych i renomowanych wytwórców sprzęgła i kół dwumasowych.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oleje silnikowe AVIA »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą handlową, zarówno produkcji jak i dystrybucji olejów i smarów AVIA. Naszą domeną są najwyższej jakości oleje i smary do zastosowań zarówno w motoryzacji jak i maszynach. Cały czas współpracujemy z dużymi ośrodkami badawczymi zarówno w Polsce jak i zagranicą, w celu monitorowania zmian technologicznych oraz dostosowywania oferty do wymogów ciągle zmieniającego się rynku.
  W witrynie prezentujemy szczegółowy opis oferty wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do specjalistów, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji. Osoby zainteresowane produktami i usługami oferowanymi przez AVIA prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z produktami olejowymi - OlejeDoSilnikow.pl »

  Jesteśmy partnerem handlowym oficjalnego dystrybutora wyrobów olejowych.Wszystkie oleje silnikowe z naszej oferty są oryginalne i świeże dodatkowo są objęte akcyzą. Nasza oferta sklepu to oleje silnikowe Ford, Mobil, Castrol, Egde, Valvoline, Elf, Shell, Lotos, Total, Texaco. Oleje silnikowe syntetyczne, mineralne, półsyntetyczne.Wyróżnia nas niższa cena towaru niż w standardowych sklepach, całkowita swoboda wyboru produktu, duży asortymet olei, wygoda - kupowanie bez wychodzenia z domu, wsparcie ze strony sklepu, pełne bezpieczeństwo, zasięg terytorialny - cała Polska.Dostawa olei silnikowych firmą kurierską na terenie całej Polski w 24 godziny.Gwarancja jakości i rzetelności.Zapraszamy do naszego sklepu, OlejeDoSilnikow.pl.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompowtryskiwacze »

  Pompowtryskiwcze w nowoczesnych układach wtrysku pełnią podstawową rolę w prawidłowym działaniu silników. Niesprawna pompa może prowadzić do uszkodzenia silnika, wzrostu poboru paliwa itd. W specjalistycznych warsztatach Bosch posiadających odpowiednie wyposażenie można przetestować, naprawić pompy wtryskowe, wtryskiwacze, pompowtryskiwacze. Warsztaty spełniają odpowiednie normy i tylko testowanie na profesjonalnym sprzęcie gwarantuje prawidłówą naprawę układów wtryskowych.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalibracja alkomatów AlcoScent »

  Cena idzie w parze z jakością. Alkomat AL-9000 jest wart wszelkiego dobrego słowa, jakie o nim napisano. Profesjonalny sensor elektrochemiczny zapewnia wierne rezultaty, a duży zakres pomiarowy do 4,00 promili oraz czułość do części setnych tylko to uwierzytelniają. Przydatny licznik prób zasygnalizuje, kiedy zajdzie konieczność przeprowadzenia kalibracji alkomatu. Podobnie jak nigdy nie zaskoczy cię wyładowana bateria – system powiadomień dźwiękowych obwieści o jej niskim poziomie. Całość uzupełniona o współczesny design, w stosunku do którego nikt nie przejdzie obojętnie, tworzy doskonały tester trzeźwości.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyczepy - www.gniotpol.pl »

  Nasza firma od wielu lat sprzedaje przyczepy. Przyczepy, które posiada nasza firma pochodzi od najlepszych producentów w Europie. Ze statystyk wynika, że nasze ceny są absolutnie najniższe.

  Dlaczego? Ponieważ nie dbamy o pomnażanie swojego kapitału, a o zadowolenie klienta. Obecnie co piąty samochód ciężarowy, który widzicie Państwo na ulicy posiada naszą przyczepę. Jak widzicie, nasza popularność jest bardzo duża, a zawdzięczamy to rzetelności oraz odpowiedzialności. Nasza firma jest obecnie liderem, co ma swoje przełożenie na ten rynek. Dzisiaj to my wyznaczamy standardy i podpisujemy kontrakty z największymi firmami logistycznymi w naszym kraju. Obecnie nasze przyczepy są o 10% tańsze od konkurencji, dlatego warto zainteresować się naszą ofertą. Każda nasza przyczepa posiada przegląd oraz ubezpieczenie, a także odpowiednie certyfikaty pozwalające na ich użycie. Jeśli interesuje Was nasza oferta, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny dostawca filtrów i części zamiennych »

  JARO-FILTR oferuje profesjonalne części samochodowe i filtry samochodowe. Ofertę kierujemy do firm transportowych, sklepów motoryzacyjnych, warsztatów oraz do osób prywatnych. W ofercie mamy filtry samochodowe oraz filtry przemysłowe marki FILTRON. Prowadzimy również serwis samochodowy, w którym od ręki wymienisz zakupione u nas części samochodowe.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • CarTechnik | Wyposażenie warsztatów samochodowych, urządzenia diagnostyczne »

  Firma Gładysek Bosch Service zajmuje się wyposażeniem warsztatów samochodowych w urządzenia diagnostyczne firm Bosch, Zapp, Dactem oraz wielu innych, wsparciem technologicznym, dystrybucją oprogramowania Bosch ESI tronic. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem urządzeń diagnostycznych firmy Bosch i wielu innych. Jako jedyni w Polsce kompleksowo wyposażamy pracownie naprawy wtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie wtrysków, pompowtrysków i pomp poza niezbędnymi urządzeniami i narzędziami oferujemy naszą wiedzę i wsparcie techniczne bezpłatnie w ramach zakupu wyposażenia. Prowadzimy także sprzedaż „Poradnika diagnostyki samochodowej – diagnoskop silnikowy Bosch z serii FSA 7XX

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy automatycznych skrzyń biegów - PLR Machine »

  Zobacz koniecznie jak wiele zyskasz kiedy rozpoczniesz współpracę z PLR Machine. Tylko tutaj naprawa automatycznych skrzyń biegów na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Do tego niezwykle niskie ceny oraz wysoka jakość wykonania usługi. Sprawdź zatem dokładnie już dzisiaj ofertę, na pewno nie będziesz niczego żałował

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kup naczepę w KMG Truck »

  Misją KMG Truck jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Sukcesywnie podnosimy zadowolenie klienta. Aby świadczyć usługi najwyższej jakości w zakresie naprawy samochodów ciężarowych potrzebna nam jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasi mechanicy świadczą usługi serwisowe na poziomie premium. Jesteśmy także importerem naczep kłonicowych, naczep podkontenerowych, naczep izoterm, naczep wywrotek, naczep burtowych, naczep firanek, czy naczep chłodni. Dodatkowo oferujemy Państwu ciągniki siodłowe, które od razu po zakupie mogą udać się na miejsce załadunku, gdyż ich stan techniczny jest weryfikowany, a każda usterka od razu usuwana. W naszej ofercie znajduje się także wiele części używanych, a także nowe części renomowanych firm w konkurencyjnych cenach.
  W celu zasięgnięcia dalszych informacji zapraszamy na stronę www.kmgtruck.pl

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Auto części

(8)

Auto części - nowa strona:

Adres: