Kluby sportowe Podkategoria: Kluby sportowe

 • Towarzystwo Wędkarskie Kormoran »

  Oficjalna strona Towarzystwa Wędkarskiego Kormoran w Nowej Karczmie. Towarzystwo Wędkarskie „Kormoran” w Nowej Karczmie jest obecnie prężnie działającym stowarzyszeniem skupia ponad 80 członków. Jesteśmy znani w województwie i wielu zakątkach w kraju. Nasi członkowie startujący w zawodach wędkarskich prezentują wysoki poziom zawodniczego łowienia. Dzięki stałym zarybieniom nasze jezioro obfituje w różnego rodzaju gatunki ryb. Pływają w nim okazy karpi powyżej 15 kg, potężne amury, szczupaki, sandacze i węgorze. Rozpoczynając naszą działalność w 2000 roku zastaliśmy jezioro prawie pozbawione szlachetnych ryb. Dominowały w nim skarłowaciałe płocie i okonie. Linia brzegowa była zarośnięta, zaniedbana z trudnym dostępem do wody. Obecnie z dostępem do łowiska niem ma żadnego problemu, również dla osób niepełnosprawnych. Nasza działalność tak dobrze prosperuje dzięki dużemu zaangażowaniu członków oraz pomocy ze strony Urzędu Gminy w Nowej Karczmie, GOKSiR w Nowej Karczmie oraz Starostwa Powiatowego w Kościerzynie. Funkcjonowanie Towarzystwa opiera się wyłącznie na pracy społecznej bez jakichkolwiek korzyści materialnych. Towarzystwo Wędkarskie Kormoran w Nowej Karczmie to organizacja pozarządowa, działająca na terenie całego kraju. Znajdziecie tutaj aktualności, galerię zdjęć z zawodów wędkarskich, historię towarzystwa, kalendarz imprez i wiele wiele innych. Na stronie można również sprawdzić pogodę w Nowej Karczmie, na łowisku jezioro lubańskie.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Shudokan Aikido klub Katowice-sztuki walki, samoobrona na śląsku »

  Szukasz sztuki walki i zarazem samoobrony na śląsku Zobacz koniecznie trening w klubie Shudokan Aikido Katowice.Zapisy dla dzieci i dorosłych przez cały rok. Aikido jest znakomitą samoobroną także dla kobiet. Główny instruktor sekcji Shudokan Katowice to Przemysław Dworaczek 2 dan, zaprasza na pierwszy darmowy trening! Na treningach Aikido w Katowicach ćwiczymy nie tylko wręcz, ale także z bronią taką jak boken, jo, tanto. Przyjdź i przekonaj się jakie mamy promocje i czym się różnimy od innych klubów sportów walki na Śląsku!

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener Prywatny Ania Matusik »

  Ania Matusik to trener osobisty, który prowadzi zajęcia na terenie Warszawy i okolic. Od wielu lat sport jest dla mnie pasją, a ćwiczenie wyzwaniem tudzież pokonywaniem słabości. Zawód trenera personalnego to ogromna odpowiedzialność i znaczny kredyt zaufania ze strony klienta. Istotny i najistotniejszy etap przy zapoczątkowaniu współpracy, to zidentyfikowanie wszelkich oczekiwań klienta, rozpoznanie nawyków żywieniowych oraz teraźniejszego stanu zdrowia. Później projektowany jest przystosowany do potrzeb i możliwości klienta plan treningowy w dodatku wyśmienicie skomponowana i zbilansowana dieta. Trener Personalny Ania Matusik w czasie treningu posiada niezwykłą sztukę należytego zmotywowania ćwiczących do wytężonej pracy nad sobą. Często uczestnicy zajęć nadzwyczaj szybko przełamują swoje słabości w dążeniu do doskonałej oraz zdrowej sylwetki. Ania Matusik doprowadzi, że trening będzie najistotniejszym i dającym najwięcej satysfakcji punktem dnia.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kluby sportowe

(8)

Kluby sportowe - nowa strona:

Adres: