Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · następna strona »
 • BIURO RACHUNKOWE BĘDZIN-SOSNOWIEC-CZELADŹ-Kaweccy »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe-Księgowe KAWECCY s.c.

  Tel. 509050305, 505100668.

  www.kaweccygroup.pl

  Biuro Rachunkowe Będzin Kaweccy s.c. świadczymy wszechstronne usługi przez profesjonalną i wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  doradztwo i pomocy przy rozpoczęciu działalności
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  doradztwo podatkowe
  odbiór dokumentów z siedziby Klienta
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Naszymi Klientami są firmy z województwa śląskiego z następujących miast: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Pomagamy również osobom pracującym za granicą odzyskać podatek zapłacony za granicą z takich krajów jak:

  Niemcy,
  Wielka Brytania (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia płn),
  Holandia.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.


  http://www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PRO TAX - Kraków »

  Skorzystaj z solidnej marki jaką jest Biuro Rachunkowe PRO TAX w Krakowie. Nie jesteśmy tacy jak inne biura rachunkowe. Jesteśmy po prostu lepsi. Najważniejsze dla nas są sprawna i fachowa obsługa oraz sukces w biznesie naszych klientów. Bo tylko dzięki temu również my osiągamy sukces. Sprawdź nas i skorzystaj z naszej oferty a przekonasz się, że nie są to tylko puste słowa.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Premium Global Sp. z o.o. outsourcing księgowości »

  Przygotowanie rocznych rozliczeń podatkowych, kalkulacje zaliczek na wynagrodzenia oraz inne zlecenia jest w stanie przyjąć nasze biuro rachunkowe niemalże od ręki. Poza tymi podstawowymi, w rachunkowości podatkowej, usługami, jesteśmy w stanie dostarczyć szereg licznych analiz i pakietów dodatkowych, w tym rozbudowę systemu kontrolingu i raportingu zarządczego, opartego o Polish GAAP lub UK GAAP. W naszej witrynie oddajemy użytkownikom dostęp do praktycznej bazy przykładowych wniosków, pism i procedur księgowych. Nasz outsourcing księgowości ma solidne podstawy w ponad ośmioletnim doświadczeniu, uzyskanym w pracy w firmach międzynarodowych, na kluczowych stanowiskach, takich jak kontroler finansowy lub menadżer ds. finansów.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.mrWallet.pl »

  Dzięki tej witrynie internetowej można przeczytać wszystkie najistotniejsze informacje na temat firmy Mr Wallet, która specjalizuje się w usługach z zakresu finansów, księgowości i prawa. Właśnie tu można liczyć na profesjonalizm połączony z niezawodną skutecznością. To równocześnie profesjonalne biuro rachunkowe, z którego usług powinni skorzystać Ci, dla których ważna jest fachowość w każdych okolicznościach. Odwiedzając tę stronę możemy przekonać się dokładnie, z jakich usług tejże firmy powinniśmy skorzystać. To ekipa niezawodnych fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i siłą do działania. Zachęcamy do skorzystania z usług MrWallet!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Habeo Wrocław »

  Usługi księgowe Wrocław - świadczone przez profesjonalny zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rachunkowości i księgowości.
  Nasze Biuro Rachunkowe Habeo prowadzone przez wyszkoloną kadrę z 20-letnim doświadczeniem.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Z księgowością można się teraz uporać błyskawicznie. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc i wybawienie od wszelkich problemów. Taką pomoc ze stolicy może otrzymać każdy. Warszawskie usługi księgowe są jedyne w swoim rodzaju, gdyż udzielają ich najlepsi specjaliści w branży. Od lat udzielają się na rynku i zyskali już sobie uznanie tysięcy klientów. Współpraca, jaką oferuje biuro księgowe w Warszawie, układa się zawsze po myśli obu stron. Każdy klient wychodzi zadowolony, z pomyślnymi efektami pracy specjalistów i z zaoszczędzonymi pieniędzmi i czasem. Takich dogodności nie znajdzie się nigdzie indziej.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liczyk - biuro księgowe warszawa »

  Biuro Księgowe Liczyk oferuje całościową obsługę księgową i podatkowo-prawną dla małych oraz średnich przedsiębiorstw z Warszawy oraz, a oprócz tego okolic. Nasz fachowy personel posiada bogate i wieloletnie doświadczenie. Od lat świadczymy usługi księgowe, trudnimy się również wsparciem księgowym na najlepszym poziomie. Biuro rachunkowe Liczyk non stop podnosi jakość obsługi nabywcy. Dbając o komfort oraz wygodę, zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty księgowości on-line. E-księgowość to wysokiej jakości udostępnione przez naszą firmę efektywne programy do samodzielnego oraz zdalnego korzystania z obsługi księgowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz Jolanta Kobierowska to dobry wybór! »

  Jolanta Kobierowska, jako licencjonowana księgowa Bydgoszcz, prowadzi biuro rachunkowe Bydgoszcz z siedzibą w Osielsku, przy ulicy Poziomkowej 6. Nie sprawia to jednak problemu, by zajmowała się klientami z poza tej miejscowości, gdyż Jolanta Kobierowska bez problemu dojeżdża do swoich klientów na terenie Osielska, Bydgoszczy i gmin sąsiadujących. Wyżej wspomniana księgowa Bydgoszcz świadczy usługi takie jak: bieżąca obsługa księgowa, postępowanie podatkowe, prowadzenie akt personalnych, dofinansowania z PFRON, doradztwo ekonomiczne, fundusze europejskie, raporty menadżerskie. Prowadzenie ksiąg rachunkowych to przykry obowiązek właściciela każdej firmy, jednak nie każdy to potrafi. Dlatego idealnym wyjściem z tej sytuacji jest zatrudnienie biura rachunkowego, a w szczególności biura rachunkowego Jolanty Kobierowskiej, która indywidualnie dba o to, by spełnić wymagania każdego klienta. Zapraszamy to zapoznania się z całością oferty na stronie kobierowska.pl.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowo - księgowe w Poznaniu. »

  Biuro rachunkowo - księgowe Grakon, oferuje obsługę księgową w pełnym zakresie niezależnie od formy opodatkowania, obsługę kadrowo - płacową i ZUS, przygotowywanie wniosków rejestracyjnych do US, ZUS, GUS, PEFRON, reprezentowaniem osób fizycznych w urzędach.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne Warszawa Ursynów »

  Przepisy obligują cię do zakupienia kasy fiskalnej? Szukasz urządzenia jednocześnie niedrogiego i wysokiej jakości? Buchcom Kasy Fiskalne w Warszawie ma ofertę dla Ciebie! Sprzedajemy kasy i drukarki fiskalne najlepszych producentów. Darmowa fiskalizacja, szkolenia i pomoc w uzyskaniu zwrotu 700 zł z urzędu skarbowego - to nasze mocne strony. Zapraszamy również do skorzystania z usług biura rachunkowego. Buchcom Usługi Księgowe Ursynów to najlepszy wybór - doświadczeni księgowi wykonują rozrachunki terminowo i rzetelnie. W sprzedaży także wagi sklepowe, ekrany dotykowe, czytniki kodów kreskowych oraz oprogramowanie dla firm.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  Charakteryzujemy biuro rachunkowe, gdzie dostaną Państwo podpowiedzi w zakresie obsługi księgowej, podatkowej i audytu. Przedsiębiorstwo istnieje od niemalże dziesięciu lat i ustawicznie świadczy usługi z tego obszaru. Doradztwo podatkowe łódźpochwalić się może wieloma rewelacyjnie rozwiązanymi sprawami i prowadzonymi księgami rachunkowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, jakie proponuje księgowość łódź. Już w tym momencie możecie Państwo poznać, jak wiele zrobiliśmy dla naszych partnerów, oraz co jeszcze jesteśmy w stanie dla nich zrobić. Zachęcamy bardzo gorąco firmy z obcym kapitałem, których obsługą również się zajmujemy. Nasi biegli rewidenci łódź sumiennie pochodzą do każdego zamóienia, którego się podejmują. Zapraszamy na witrynę internetową http://josefwelt.pl.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere - Biuro rachunkowe Warszawa »

  Causam Vincere to warszawska firma oferująca kompleksowy pakiet usług z zakresu rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstw. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej firmy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz Fordon - Julia »

  Biuro Rachunkowe JULIA z siedzibą w Bydgoszczy oferuje sprawną i kompleksową obsługę księgową wszelkich podmiotów gospodarczych działających na terenie miasta Bydgoszczy. Posiadamy bogate doświadczenie, niezbędne kwalifikacje i przystępne ceny.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koryfeusz.pl - Biuro rachunkowe Starachowice »

  Koryfeusz świadczy usługi księgowości dla osób prywatnych, firm małych i dużych. Chcemy poinformować Państwa, że ceny za usługę nie są wygórowane, a długoletnia praktyka w tej branży to z naszej strony gwarancja nowoczesnej i kompetentnej rachunkowości. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone programy gwarantujące prawidłowość usług. Pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku i indywidualnym oczekiwaniom klientów. Firma obsługuje usługobiorców z terenu województwa świętokrzyskiego oraz z innych regionów Polski. W naszym biurze Księgowa Radom doradzi, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą kadrowo-płacową, sporządzaniem listy płac, rozliczaniem Pit-u, ewidencją środków trwałych, korespondencją z US i ZUS. Biuro rachunkowe Skarżysko na zlecenie klienta przygotuje wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje unijne. Wielu naszych petentów to stali klienci zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, natomiast nowych przekonujemy swoją kompetencją do dalszej współpracy. Na stronie firmy znajdą Państwo wiele informacji o podatkach oraz referencje klientów z którymi współpracujemy.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Pani Rajakowska prowadzi swoje biuro rachunkowo-podatkowe od wielu,wielu lat, posiada więc ogromne doświadczenie w prowadzeniu na przykład ksiąg przychodów i rozchodów, czy też w rozliczaniu VAT, ZUS czy kwestii ryczałtu. Firma prowadzi też księgowość firm, rozlicza podatki, może też jeśli klient sobie życzy złożyć deklaracje i zeznania do Urzędów Skarbowych. Biuro dysponuje stałą i przede wszystkim profesjonalną kadrą księgową. Jeżeli więc potrzebują Państwo usług na poziomie to warto skorzystać z oferty tej firmy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego we Wrocławiu, polecamy usługi naszego biura rachunkowego KSM Księgowość Wrocław. Zajmujemy się wspieraniem małych i średnich firm w takich dziedzinach jak księgowość, kadry i płace czy doradztwo finansowe lub gospodarcze. Nasze biuro rachunkowe KSM Księgowość Wrocław działa na Wrocławskim rynku od wielu lat i może pochwalić się owocną współpracą z wieloma podmiotami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i umówienia się na spotkanie. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji i zniżek. KSM Biuro rachunkowe Wrocław

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Bądź co bądź na rynku biur rachunkowych istnieje liczna rywalizacja my nie przejmujemy się tym i bez ustanku ubogacamy naszą ofertę. Przez lata pracy, doskonalenia umiejętności dało wspaniały efekt w doradztwie podatkowym. Przygotowujemy rozliczenia krajowe i zagraniczne, projekty unijne itd. Jesteśmy bardzo znanym biurem księgowym, dlatego warto postawić na Indeks. Na naszej stronie internetowej mają Państwo wgląd w wiadomości ze świata podatków, rachunkowości.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Pewne Biuro Rachunkowe Jagoda Skorupa wykonuje swoje usługi w zakresie prowadzenia kadr i płac na terenie województwa lubuskiego. Z przyjemnością odciążymy Was w sporządzaniu wniosków kredytowych a także przy wyprowadzaniu zaległości księgowych. Proponujemy atrakcyjne rabaty dla osób zmieniających biuro rachunkowe. Warto powierzyć finanse naszemu biurowi. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na rachunek.zgora.pl.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria działająca jako biuro rachunkowe »

  KFK EXPERT to strona internetowa Kancelarii Finansowo-Księgowej dbającej o to żeby każdy przedsiębiorca zlecający obsługę biurową i kadrową otrzymał pakiet profesjonalnych i rzetelnych usług. Specjalnością naszą jest tematyka związana z optymalizacją podatkową (redukcji kosztów prowadzenia działalności) oraz pomocy przy zbieraniu istotnych informacji do prowadzenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Accountant.pl – księgowość »

  Kancelarii Rachunkowej Accountant – najlepsze biuro rachunkowe Warszawa. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, przygotowaliśmy dla specjalną ofertę w zakresie usług podatkowo-księgowych oraz consultingowych. Przedstawiamy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, kadr i płac, rozliczenia firm, a także zarządzania nieruchomościami. Nasi Klienci to nie tylko największe przedsiębiorstwa – współpracujemy także z mniejszymi przedsiębiorstwami i średnimi firmami rodzinnymi – dla nas każdy Klient ma znaczenie. Naszym głównym celem jest Państwa zadowolenie i gwarancja satysfakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dopasowane były do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Nasz zespół to wyspecjalizowani analitycy, którzy sporządzą dla Państwa analizy finansowe i konkretne propozycje biznesowe. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę www.kancelaria-accountant.pl, sprawdź nas już teraz.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »