Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • BIURO RACHUNKOWE BĘDZIN-SOSNOWIEC-CZELADŹ-Kaweccy »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe-Księgowe KAWECCY s.c.

  Tel. 509050305, 505100668.

  www.kaweccygroup.pl

  Biuro Rachunkowe Będzin Kaweccy s.c. świadczymy wszechstronne usługi przez profesjonalną i wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  doradztwo i pomocy przy rozpoczęciu działalności
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  doradztwo podatkowe
  odbiór dokumentów z siedziby Klienta
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Naszymi Klientami są firmy z województwa śląskiego z następujących miast: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Pomagamy również osobom pracującym za granicą odzyskać podatek zapłacony za granicą z takich krajów jak:

  Niemcy,
  Wielka Brytania (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia płn),
  Holandia.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.


  http://www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PRO TAX - Kraków »

  Skorzystaj z solidnej marki jaką jest Biuro Rachunkowe PRO TAX w Krakowie. Nie jesteśmy tacy jak inne biura rachunkowe. Jesteśmy po prostu lepsi. Najważniejsze dla nas są sprawna i fachowa obsługa oraz sukces w biznesie naszych klientów. Bo tylko dzięki temu również my osiągamy sukces. Sprawdź nas i skorzystaj z naszej oferty a przekonasz się, że nie są to tylko puste słowa.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm Comarch Optima »

  Spółka Grupa Kotrak istnieje na rynku oprogramowania dla firm już od 1991 roku. Posiadamy status Platynowego Partnera Comarch, wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowych wdrożeniach i obsłudze programu Comarch Optima, dedykowanego dla mikro i średnich firm. Comarch Optima, kiedyś nazywana CDN Optima, ułatwia kierowanie przedsiębiorstwem na wszystkich stopniach. ZE względu na wielomodułową budowę odnajduje stosowanie we wszystkich obszarach działalności spółki. Moduły składające się na system obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Zastosowanie CDN Optima wzmaga wygodę i produktywność pracy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe Kraków »

  Sklep internetowy Net-biuro.pl zlokalizowany w Krakowie zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej w szeroko rozumiane artykuły biurowe od przysłowiowego segregatora po wszechstronne urządzenia biurowe. Druki akcydensowe, które są specjalnością firmy oferowane są w prawie pełnym wyborze, w tym takie druki specjalistyczne jak do księgowości, kadr, płac, budownictwa, faktury i rachunki, niezbędne w funkcjonowaniu każdego przedsięwzięcia biznesowego. Ponadto sklep oferuje wszelkie inne artykuły i materiały biurowe takie jak papier do drukarek, przybory piśmiennicze czy galanteria biurowa. Materiały biurowe Kraków - dostawa gratis własnym transportem, także na telefon.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Premium Global Sp. z o.o. outsourcing księgowości »

  Przygotowanie rocznych rozliczeń podatkowych, kalkulacje zaliczek na wynagrodzenia oraz inne zlecenia jest w stanie przyjąć nasze biuro rachunkowe niemalże od ręki. Poza tymi podstawowymi, w rachunkowości podatkowej, usługami, jesteśmy w stanie dostarczyć szereg licznych analiz i pakietów dodatkowych, w tym rozbudowę systemu kontrolingu i raportingu zarządczego, opartego o Polish GAAP lub UK GAAP. W naszej witrynie oddajemy użytkownikom dostęp do praktycznej bazy przykładowych wniosków, pism i procedur księgowych. Nasz outsourcing księgowości ma solidne podstawy w ponad ośmioletnim doświadczeniu, uzyskanym w pracy w firmach międzynarodowych, na kluczowych stanowiskach, takich jak kontroler finansowy lub menadżer ds. finansów.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.mrWallet.pl »

  Dzięki tej witrynie internetowej można przeczytać wszystkie najistotniejsze informacje na temat firmy Mr Wallet, która specjalizuje się w usługach z zakresu finansów, księgowości i prawa. Właśnie tu można liczyć na profesjonalizm połączony z niezawodną skutecznością. To równocześnie profesjonalne biuro rachunkowe, z którego usług powinni skorzystać Ci, dla których ważna jest fachowość w każdych okolicznościach. Odwiedzając tę stronę możemy przekonać się dokładnie, z jakich usług tejże firmy powinniśmy skorzystać. To ekipa niezawodnych fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i siłą do działania. Zachęcamy do skorzystania z usług MrWallet!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Habeo Wrocław »

  Usługi księgowe Wrocław - świadczone przez profesjonalny zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rachunkowości i księgowości.
  Nasze Biuro Rachunkowe Habeo prowadzone przez wyszkoloną kadrę z 20-letnim doświadczeniem.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Z księgowością można się teraz uporać błyskawicznie. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc i wybawienie od wszelkich problemów. Taką pomoc ze stolicy może otrzymać każdy. Warszawskie usługi księgowe są jedyne w swoim rodzaju, gdyż udzielają ich najlepsi specjaliści w branży. Od lat udzielają się na rynku i zyskali już sobie uznanie tysięcy klientów. Współpraca, jaką oferuje biuro księgowe w Warszawie, układa się zawsze po myśli obu stron. Każdy klient wychodzi zadowolony, z pomyślnymi efektami pracy specjalistów i z zaoszczędzonymi pieniędzmi i czasem. Takich dogodności nie znajdzie się nigdzie indziej.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Anglii zakładanie firmy w Anglii rejestracja jak założyć firmę w Anglii »

  Firma w Anglii zakładanie firmy w Anglii rejestracja. Wiem jak założyć firmę w Anglii i ją założymy dla Państwa. Prowadzimy kompleksową obsługę począwszy od rejestracji firmy, pełnej księgowości, usług prawniczych, poprzez szukanie odpowiednich przedstawicieli, partnerów biznesowych, pracowników, aż do pozyskania klienta na rynku angielskim. zakładanie firm w Anglii ksiegowość, pomoc prawna, IT, marketing znalezienie partnerów oraz klientów w UK. Jesteśmy otwarci na potrzeby biznesowe każdego klienta. Zrelaksuj się, a my zadbamy o szczegóły szybciej, efektywniej i bezpieczniej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liczyk - biuro księgowe warszawa »

  Biuro Księgowe Liczyk oferuje całościową obsługę księgową i podatkowo-prawną dla małych oraz średnich przedsiębiorstw z Warszawy oraz, a oprócz tego okolic. Nasz fachowy personel posiada bogate i wieloletnie doświadczenie. Od lat świadczymy usługi księgowe, trudnimy się również wsparciem księgowym na najlepszym poziomie. Biuro rachunkowe Liczyk non stop podnosi jakość obsługi nabywcy. Dbając o komfort oraz wygodę, zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty księgowości on-line. E-księgowość to wysokiej jakości udostępnione przez naszą firmę efektywne programy do samodzielnego oraz zdalnego korzystania z obsługi księgowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bodø »

  Doractwo w obszarach księgowości, rozliczeń podatkowych w okolicach Bodø. Księgowość jest koniecznym elementem funkcjonowania każdego biznesu. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie formalne działalności przedsiębiorstwo.
  Przedsiębiorstwo Pol-Nor Consulting jest norweskim biurem rachunkowym. Bodø to norweska komuna, w której pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na usługi dla Polaków posiadających norweskie firmy.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne Warszawa Ursynów »

  Przepisy obligują cię do zakupienia kasy fiskalnej? Szukasz urządzenia jednocześnie niedrogiego i wysokiej jakości? Buchcom Kasy Fiskalne w Warszawie ma ofertę dla Ciebie! Sprzedajemy kasy i drukarki fiskalne najlepszych producentów. Darmowa fiskalizacja, szkolenia i pomoc w uzyskaniu zwrotu 700 zł z urzędu skarbowego - to nasze mocne strony. Zapraszamy również do skorzystania z usług biura rachunkowego. Buchcom Usługi Księgowe Ursynów to najlepszy wybór - doświadczeni księgowi wykonują rozrachunki terminowo i rzetelnie. W sprzedaży także wagi sklepowe, ekrany dotykowe, czytniki kodów kreskowych oraz oprogramowanie dla firm.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  Charakteryzujemy biuro rachunkowe, gdzie dostaną Państwo podpowiedzi w zakresie obsługi księgowej, podatkowej i audytu. Przedsiębiorstwo istnieje od niemalże dziesięciu lat i ustawicznie świadczy usługi z tego obszaru. Doradztwo podatkowe łódźpochwalić się może wieloma rewelacyjnie rozwiązanymi sprawami i prowadzonymi księgami rachunkowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, jakie proponuje księgowość łódź. Już w tym momencie możecie Państwo poznać, jak wiele zrobiliśmy dla naszych partnerów, oraz co jeszcze jesteśmy w stanie dla nich zrobić. Zachęcamy bardzo gorąco firmy z obcym kapitałem, których obsługą również się zajmujemy. Nasi biegli rewidenci łódź sumiennie pochodzą do każdego zamóienia, którego się podejmują. Zapraszamy na witrynę internetową http://josefwelt.pl.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere - Biuro rachunkowe Warszawa »

  Causam Vincere to warszawska firma oferująca kompleksowy pakiet usług z zakresu rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstw. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej firmy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca i oferty pracy – wyszukiwarka GoWork.pl »

  Szukasz pracodawcy, który doceni Twoje kompetencje i zaoferuje Ci miejsce pracy, które spełni Twoje oczekiwania? Zacznij swoje poszukiwania na portalu GoWork.pl! U nas znajdziesz oferty pracy odpowiadające Twoim wymaganiom - praca IT, asystent, przedstawiciel handlowy, praca w warszawie, praca za granicą czy apteki medyczne praca Opinie o pracodawcach to narzędzie, które umożliwi Ci poznanie Twojego przyszłego pracodawcy, opierając się na informacjach, którymi dzielą się z nami pracownicy firm. GoWork.pl to także kursy masażu, kadrowe, księgowości, wizażu i fryzjerstwa, kursy językowe, komputerowe i sprzedażowe. Już dzisiaj zacznij przeglądać oferty GoWork.pl i znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Na naszej stronie znajdziesz wartościowe informacje ze świata rachunkowości. Strona służy zadawaniu pytań oraz uzyskiwaniu szybkich i wyczerpujących odpowiedzi. Dowiesz się na stronie czym są koszty księgowe, jaką formę opodatkowania wybrać, a także jak wygląda rejestracja firmy. Zapytaj również, co Ciebie interesuje.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz Fordon - Julia »

  Biuro Rachunkowe JULIA z siedzibą w Bydgoszczy oferuje sprawną i kompleksową obsługę księgową wszelkich podmiotów gospodarczych działających na terenie miasta Bydgoszczy. Posiadamy bogate doświadczenie, niezbędne kwalifikacje i przystępne ceny.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koryfeusz.pl - Biuro rachunkowe Starachowice »

  Koryfeusz świadczy usługi księgowości dla osób prywatnych, firm małych i dużych. Chcemy poinformować Państwa, że ceny za usługę nie są wygórowane, a długoletnia praktyka w tej branży to z naszej strony gwarancja nowoczesnej i kompetentnej rachunkowości. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone programy gwarantujące prawidłowość usług. Pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku i indywidualnym oczekiwaniom klientów. Firma obsługuje usługobiorców z terenu województwa świętokrzyskiego oraz z innych regionów Polski. W naszym biurze Księgowa Radom doradzi, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą kadrowo-płacową, sporządzaniem listy płac, rozliczaniem Pit-u, ewidencją środków trwałych, korespondencją z US i ZUS. Biuro rachunkowe Skarżysko na zlecenie klienta przygotuje wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje unijne. Wielu naszych petentów to stali klienci zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, natomiast nowych przekonujemy swoją kompetencją do dalszej współpracy. Na stronie firmy znajdą Państwo wiele informacji o podatkach oraz referencje klientów z którymi współpracujemy.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Pani Rajakowska prowadzi swoje biuro rachunkowo-podatkowe od wielu,wielu lat, posiada więc ogromne doświadczenie w prowadzeniu na przykład ksiąg przychodów i rozchodów, czy też w rozliczaniu VAT, ZUS czy kwestii ryczałtu. Firma prowadzi też księgowość firm, rozlicza podatki, może też jeśli klient sobie życzy złożyć deklaracje i zeznania do Urzędów Skarbowych. Biuro dysponuje stałą i przede wszystkim profesjonalną kadrą księgową. Jeżeli więc potrzebują Państwo usług na poziomie to warto skorzystać z oferty tej firmy.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego we Wrocławiu, polecamy usługi naszego biura rachunkowego KSM Księgowość Wrocław. Zajmujemy się wspieraniem małych i średnich firm w takich dziedzinach jak księgowość, kadry i płace czy doradztwo finansowe lub gospodarcze. Nasze biuro rachunkowe KSM Księgowość Wrocław działa na Wrocławskim rynku od wielu lat i może pochwalić się owocną współpracą z wieloma podmiotami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i umówienia się na spotkanie. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji i zniżek. KSM Biuro rachunkowe Wrocław

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »