Strony związane z hasłem 'oferty pracy':

 • Praca z pasją - dam pracę »

  Strona internetowa PracaZPasja.pl zajmuje się szeroko pojętą tematyką poszukiwania pracy w aspekcie spełniania swoich pasji i aspiracji życiowych. Na stronie oprócz ofert pracy ciekawe porady zachęcające do podjęcia pracy zgodnej z swoimi pasjami. Na stronie również w poukładany sposób prezentowane są informacje obejmujące swoim zasięgiem rynek pracy. W poszczególnych działach znajdą Państwo informacje takie jak: zakładanie działalności gospodarczej, sugestie jak zmienić pracę i oferty pracy zgromadzone w działach: szukam pracownika i znajdź pracownika. W serwisie oprócz standardowych ogłoszeń typu - aptekarz praca, lecz przede wszystkim oferty pracy na nietypowe stanowiska pracy.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • eSochaczewski.pl – Darmowy serwis ogłoszeniowy »

  Witam serdecznie. Chciałbym wszystkim przedstawić i zaprezentować całkiem nowy darmowy serwis ogłoszeniowy jakim niewątpliwie jest strona www.eSochaczewski.pl Jest to całkowicie darmowy serwis który umożliwia dodawanie ogłoszeń i ofert z całego regionu i powiatu sochaczewskiego, szybko i bez rejestracji. Do każdej oferty/ogłoszenia możesz za darmo dodać aż 5 zdjęć. Strona oferuje także możliwość wypromowania swojego ogłoszenia na stronie głównej jak i w wynikach wyszukiwania. Na stronie znajdą państwo oferty pracy z sochaczewa i okolic. ale również ogłoszenia nieruchomości z sochaczewa i ogłoszenia motoryzacyjne. Dlatego uważam że warto nas odwiedzać i zamieszczać ogłoszenia. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca4u.net - oferty pracy za granicą »

  Poszukiwanie zatrudnienia jest procedurą długotrwałą i kosztowną . Telefonowanie, dojazd do pracodawcy, napięcie i presja rodziny na znalezienie pracy sprawia, iż zazwyczaj przyjmujemy oferowaną propozycję pracy. Przedstawioną sytuację diametralnie przekształca możliwość przeglądania ogłoszeń z ofertami pracy w zasobach internetu. W czasie dwudziestu minut pozyskujemy dostęp i mamy możliwość odpowiedzieć na setki ofert pracy. Portal praca dla ciebie to zespół bieżących ofert zatrudnienia w Polsce i za granicą. Czekają na Was każdego dnia oryginalne oferty pracy. Dzięki otwarciu szwajcarskiego, austriackiego i niemieckiego rynku pracy praca w Holandii, mamy możliwość nieograniczonego podejmowania pracy u naszych zachodnich sąsiadów. Statystyczny okres poszukiwania pracy szacuje się blisko 3 miesiące. Pamiętaj o tym poszukując wakatu oraz pisząc CV po angielsku przykłady, w przeciwnym razie będziesz nadal osobą bezrobotną. Aby nie tracić czasu odwiedź naszą witrynę, przeszukaj bazę ofert pracy i wyrejestruj się z Urzędu Pracy.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • GazetaPraca.pl »

  Bezskutecznie od dłuższego czasu szukasz odpowiedniej pracy? Nie możesz znaleźć właściwego pracownika? Już dzisiaj odwiedź serwis Gazeta Praca i zmień swoje życie! Dzięki nam znajdziesz zajęcie, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Wejdź na apteki medyczne praca i zadbaj o swój rozwój zawodowy! Nie zwlekaj!!! U nas znajdziesz pracę, w której zostaniesz doceniony! Dołącz do grona osób, które nie boją się zawalczyć o własne szczęście! Możesz też zamieścić własne ogłoszenie i znaleźć pracowników pełnych pasji! Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy szukają spełnienia, satysfakcji oraz radości w wykonywanej pracy!

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SzybkoPraca.pl »

  Szukasz miejsca gdzie szybko przejrzysz aktualne oferty pracy w Twoim mieście i okolicy? Sprawdź nasze propozycje pracy i dowiedz się o szczegółowych warunkach zatrudnienia. Dzięki przejrzystemu i przestępnemu wyglądowi strony sprawnie odnajdziesz interesujące Cię oferty. Oferty pracy branży medycznej obejmujące oferty dla przedstawicieli handlowych koncernów, pielęgniarek w gabinetach lekarskich i zabiegowych, apteki medyczne praca dla każdego absolwenta kierunków medycznych lub farmacji. Zamieszczone ogłoszenia zawierają dokładny opis warunków zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wymagań, dzięki czemu szybko znajdziesz ofertę dostosowaną do Twojego wykształcenia i potrzeb.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteki Medyczne blog »

  Chcesz dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach z branży medycznej, przeczytać ciekawe artykuły na interesujące Cię tematy dotyczące zdrowia, nowinek z rynku medycznego? Na naszej stronie znajdziesz informacje gdzie w Twojej okolicy znajdują się godne polecenia apteki medyczne forum dla każdego ceni sobie uwagi innych użytkowników oraz szereg innych cennych i przydatnych uwag dotyczących branży medycznej i nie tylko. Szukasz pracy na stanowisku farmaceuty, przedstawiciela handlowego w koncernie farmaceutycznym, pielęgniarki w gabinecie lekarskim lub zabiegowym, wejdź na naszą stronę i zobacz najnowsze oferty pracy dla Ciebie. Codzienne nowe oferty pracy, artykuły, bieżące wydarzenia oraz opinie o najważniejszych dla Twojej branży wydarzeniach.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał »

  Portal został stworzony po to,by móc wspomóc osoby niepełnosprawne w rozpoczęciu swojej kariery na rynku pracy. Grupa Kapitałowa Specjał od 1994 roku skutecznie wspiera aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych. Na portalu zamieszczane są nie tylko oferty pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał, ale również dokumenty i informacje prawne o zatrudnieniu osób nie w pełni sprawnych. W serwisie istnieje zakładka, na której widnieją opinie niepełnosprawnych pracowników Specjał, dzięki, którym ludzie zainteresowani zatrudnieniem mogą zapoznać się z warunkami panującymi w Specjał. Specjal-pracadlaniepelnosprawnych.pl jest zatem odpowiednim serwisem, który poświęcony jest osobom niepełnosprawnym chcącym zaistnieć na rynku pracy w Specjał.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca i oferty pracy – wyszukiwarka GoWork.pl »

  Szukasz pracodawcy, który doceni Twoje kompetencje i zaoferuje Ci miejsce pracy, które spełni Twoje oczekiwania? Zacznij swoje poszukiwania na portalu GoWork.pl! U nas znajdziesz oferty pracy odpowiadające Twoim wymaganiom - praca IT, asystent, przedstawiciel handlowy, praca w warszawie, praca za granicą czy apteki medyczne praca Opinie o pracodawcach to narzędzie, które umożliwi Ci poznanie Twojego przyszłego pracodawcy, opierając się na informacjach, którymi dzielą się z nami pracownicy firm. GoWork.pl to także kursy masażu, kadrowe, księgowości, wizażu i fryzjerstwa, kursy językowe, komputerowe i sprzedażowe. Już dzisiaj zacznij przeglądać oferty GoWork.pl i znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grafton.pl - oferty pracy »

  Grafton.pl to miejsce, ktore kandyduje do miana Twojego osibstego trenera kariery - pomoże Ci stworzyć mapę Twoich kwalifikacji i osiągnieć, sprawdz poziom znajomości jezyków obcych,. Nastepnie przy pomocy naszej wyszukiwarki znajdziesz idealne dopasowane dla Ciebie oferty pracy, a nasze poradniki pomogą Ci przygotować się rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.pracawspecjal.pl »

  Strona pracawspecjal.pl została stworzona po to, by gromadzić wszelkie informacje dotyczące pracy w Specjał. Można tu znaleźć nie tylko oferty pracy w Specjał, ale również treści o tym jak wygląda kariera w Specjał. Na stronie znajduje się również zakładka Aplikuj do pracy w Specjał, za pomocą której można wysłać swoje CV. W zakładce opinie pracowników Specjał można natomiast zapoznać się z opinią osób tam pracujących na temat warunków pracy w Specjał. Pracawspecjal.pl jest zatem serwisem dla wszystkich, którzy pragną pracować w Specjał.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownik-biurowy.abc.pl »

  Do zadań Pracownika biurowego należeć mogą prace archiwizacyjne, działania związane z porządkowaniem oraz gromadzeniem ważkich dla firmy (działu) dokumentów (np. umowy z klientami/pracownikami rachunki, faktury), uporządkowywanie i przetwarzanie danych. W tym celu niezbędna jest znajomość podstawowej obsługi programów komputerowych. Ten rodzaj zadań związany jest z dużą odpowiedzialnością, dokładnością i terminowością. Nie każdy mógłby je wykonywać.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Doradca-finansowy.abc.pl »

  O Doradcach finansowych można powiedzieć, ze są pośrednikami pomiędzy klientem, a bankiem. Prowadzą oni rozmowy ze swoimi klientami, przedstawiają im stanowisko banku, ich wnioski, tłumaczą powody pojawiających się problemów, do których może należeć przesunięcie jakiś terminów. Jeśli na przykład wystąpi problem w postaci przedłużającej się analizy wniosku kredytowego, doradca finansowy ma obowiązek przekazać to klientowi w dostępny dla siebie sposób. Powinien umieć przekazać powody, dla których się to dzieje i sposoby jego rozwiązania. Niejednokrotnie dzieje się to w nerwowej atmosferze, dlatego też doradcy finansowi powinni charakteryzować się odpornością psychiczną na stresowe sytuacje oraz dużym spokojem wewnętrznym.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telepracownicy.pl - oferty pracy w telesprzedaży. »

  Portal telepracownicy.pl powstał wodpowiedzi na rosnące potrzeby zaprezentowaniaw jednym miejscu informacji, poradników oraz ofert pracy związanych zzagadnieniemTelepracy. Poprzez stronę internetową, chcemy ułatwić dotarcie dopracowników orazpracodawców oferujących telepracę. Portal służy do zamieszczaniaogłoszeń o pracę,ofert telepracy, zleceń wykonywanych przez Internet oraz dodawania CVpracowników.Daje również możliwość kontaktu na rozbudowanej platformie pomiędzy pracodawcą ipracownikiem, co ułatwia zarówno poszukiwanie pracy/pracownika jak idalszy kontaktpodczas wykonywania pracy zdalnej. Ogłoszenia zamieszczane na portaludają możliwośćpracy bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jest to idealnerozwiązanie dla matek zdziećmi jak również dla osób z mniejszych miejscowości, bez możliwościznalezieniapracy w swoim otoczeniu. Informacje oraz zamieszczane przezpracodawców ogłoszenia sąweryfikowane przez administratorów dzięki czemu z sukcesem unikamyrozczarowania zestrony potencjalnych pracowników. W budowę oraz rozwój portaluzaangażowane są osobyod lat zajmujące się obszarem IT, rynkiem pracy oraz projektami. Całyzespół specjalistówpracuje nad dynamicznym rozwojem portalu i dba o pełen profesjonalizminformacji w nimzawartych. Za główny cel stawiamy sobie zamieszczanie pewnych isprawdzonych ogłoszeńoraz zadowolenie użytkowników.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciel-handlowy.abc.pl »

  Zarobki na stanowisku Przedstawiciela są zróżnicowane i w znacznej mierze uzależnione od firmy, w której się pracuje (również i od jej wielkości firmy). Średni zarobek na stanowisku Przedstawiciela Handlowego wynosi mniej więcej 3000 zł netto (w tej kwocie znajdują się również premie). Bardziej doświadczeni handlowcy mogą liczyć na wielokrotność tej kwoty. Dodatkowo pracodawcy oferują swoim pracownikom bonusy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego, laptopa.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista-sprzedazy-warszawa.abc.pl »

  Zdarza się, że przeglądając oferty pracy związane ze stanowiskiem Specjalista ds. Sprzedaży natkniesz się na dokładne informacje dotyczące warunków pracy, np.: miejscem pracy jest firma, czas pracy jest zazwyczaj nienormowany, praca odbywa się pod nadzorem, jazda samochodem służbowym (do tego wymagane jest czynne, kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu auta), dość duży kontakt z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące, prowadzenie prezentacji.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista-sprzedazy.abc.pl »

  Oferty pracy na stanowisko Specjalisty Sprzedaży jasno określają profil przyszłego pracownika. Podczas wykonywania określonych zadań taka osoba będzie musiała się wykazać wieloma cechami, np.: komunikatywnością, zaangażowaniem, zdolnościami negocjacyjnymi, samodzielnością, odpowiedzialnością, sumiennością, kreatywnością, miłą powierzchownością, wysoką kulturą osobistą, przedsiębiorczością, a także umiejętnościami strategicznymi, odpornością na stresowe sytuacje.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEETSMA oferty pracy »

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Agencję Pracy Beetsma. Oferujemy legalną pracę na obszarze Holandii oraz Polski. Nasza jednostka posiada certyfikat RIA, który jest jednoznacznikiem rzetelności, solidności i wiarygodności firmy. Współpraca z nami zezwala Państwu znacznie obniżyć koszty działalności przedsiębiorstwa. Dzięki korzystaniu z naszych usług nie ponoszą Państwo wydatków związanych z kosztami osobowymi. Aktualnie na obszarze Polski szukamy osób do pracy w charakterze: hostessy, merchandisera, przedstawiciela handlowego, van sellera, magazyniera, osoby sprzątającej, prezentera, pracownika pomocniczego w marketach. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca.pl - oferty i ogłoszenia »

  Serwisy ogłoszeniowe w sieci zazwyczaj publikują ogłoszenia chaotycznie co odstrasza internautów, portal praca.pl postawił na specjalizację w zakresie ofert pracy. Profesjonalna obsługa ogłoszeń zapewnia wygodny sposób poszukiwań pracy, jak i pracownika. Czytelność ofert uporządkowanych w liczne kategorie branżowe, jak i regionalne pozwala na szybki dostęp do określonych ogłoszeń. Czytelna prezentacja ofert to jedna z zalet serwisu, podobnie jak rzetelna informacja, bieżąca aktualizacja oraz liczne porady.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Handlowca - handlowiec.abc.pl »

  Nie wierzysz tym, którzy twierdzą, że woleliby zatrudnić w swojej firmie osobę bez jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego na stanowisku Handlowca, lecz z wyższym wykształceniem niż osobę z pewnym doświadczeniem na ww. stanowisku i średnim wykształceniem? Najpierw uwierz, że niezależnie od tego co słyszysz poziom wykształcenia niewiele mówi o człowieku, jego predyspozycjach i umiejętnościach wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy. Oferty pracy kierowane są do osób z różnym doświadczeniem i wykształceniem.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy jako doradca klienta »

  Ofert pracy dla osób pragnących pracować w szeroko rozumianej obsłudze klienta jest wiele. Ci, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na tego typu stanowiskach mają większe szanse na znalezienie pracy niż ci, którzy pracują/pracowali na innego typu stanowiskach. Jeśli nie posiadasz doświadczenia na stanowisku na przykład Doradca klienta, to patrząc na rynek ofert pracy masz szansę je zdobyć. Wystarczą chęci i zaangażowanie w poszukiwaniu zatrudnienia.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »