Strony związane z hasłem 'porady prawne':

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Marta Dolot Mielec, Rzeszów, Sprawy Karne, Odszkodowania, Rozwody »

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Kancelarii Adwokackiej Adwokat Marty Dolot, która znajduje się w Mielcu na ul. Krótkiej 1 w budynku Domu Rzemiosła, a jej filia w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29.
  Adwokat Marta Dolot jest znanym praktykiem z zakresu prawa karnego (prowadzi sprawy jako obrońca podejrzanych, oskarżonych, pełnomocnik pokrzywdzonych), cywilnego (prowadzi między innymi sprawy spadkowe, rozwody, separacje, odszkodowania, sprawy gruntowe), prawa pracy, oraz prawa gospodarczego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem doświadczonych praktyków w Rzeszowie, Krakowie dzięki czemu gwarantuje rzetelne wykonywanie powierzonych jej spraw.
  Należy przy tym nadmienić iż adwokat Marta Dolot ma uprawnienia zarządcy nieruchomości (w chwili obecnej nie wykonuje tego zawodu) co też powoduje iż jest ekspertem z zakresu wszelkich spraw dotyczących nieruchomości.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie www.adwokatdolot.com.pl
  Tel. 602 289 833.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Lublin - Rozwody »

  Rozbudowana oferta kancelarii adwokackiej obejmuje wiele dziedzin prawa, to jest prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, i inne.

  Specjalnością Mec. Małgorzaty Betlej jest prawo karne oraz prawo rodzinne, przez co jest uznawana za rzetelnego prawnika w sprawach o rozwód, o alimenty, o podział majątku, o separację, a także w szerokim wachlarzu spraw karnych.

  Siedziba kancelarii mieści się w Lublinie, jednak pomoc prawna udzielana przez Panią Mecenas Małgorzatę obejmują teren całej Polski. Kancelaria prawna w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawne skierowane klientów indywidualnych a także firm.

  Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego oraz rodzinnego.

  Pamiętaj, że skuteczny adwokat podstawą Twojego sukcesu!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin, Krzysztof Tumielewicz »

  Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem.

  Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować.

  Przeciętny koszt porady prawnej to kwota rzędu 50 - 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, porady prawne udzielane są bezpłatnie.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Tarnów - Agata Baran i Tomasz Leśniak »

  Radca prawny ma podobne kompetencje jak inny prawnik, który jest adwokatem. Dlatego warto czasem zastanowić się nad poradami prawnymi jakie oferują radcy prawni.
  Takimi radcami prawnymi w Tarnowie są prawnicy Agata Baran i Tomasz Leśniak. Zarówno jeden jak i drugi prawnik w Tarnowie świadczą porady prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Radca prawny T. Leśniak specjalizuje się w prawie medycznym zaś prawnik A. Baran specjalizuje się w prawie spółek i prawie korporacyjnym. Także w przypadku spraw związanych z innymi rodzajami prawa prawnicy ci służą pomocą. Na stronie internetowej www.kancelaria.tarnow.pl radca prawny jeden i drugi prezentują pełny zakres oferowanych usług. Radcy prawni A. Baran i T. Leśniak w Tarnowie są jedynymi z wielu prawników, ale jednymi z nielicznych, którzy prowadzą oddzielne kancelarie w tej samej lokalizacji. Dlatego też zaglądając na ulicę Konarskiego 25 w Tarnowie można wybrać prawnika odpowiedniego do charakteru problemu prawnego.

  Data dodania: 21 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie czekaj tylko nawiąż kontakt z kancelarią adwokacką Andrzeja Mareckiego osobiście, jak również drogą elektroniczną. Kancelaria udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, poniżej 24 godzin wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Tutaj uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Szczecin »

  Świadczone porady prawne przez kancelarię adwokat Ewy Filipskiej skierowane są do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Ceniąc czas naszych klientów siedzibę kancelarii została umiejscowiona w ścisłym centrum miasta Szczecina. Kancelaria adwokacka Szczecin udziela porad prawnych, prowadzi wybrane sprawy, prowadzi stałą obsługę prawną klientów oraz zajmuje się pisaniem pism oraz sporządzaniem umów. Adwokat w Szczecinie Ewa Filipska do każdego zlecenia podchodzi rzeczowo i konkretnie wypełniając swoje obowiązki sumiennie.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Prawo dotyczy każdego z nas. Jeśli ktoś oskarży nas niesprawiedliwie, bądź jeśli my będziemy chcieli wnieść oskarżenie, wówczas zwrócimy się o pomoc prawną do prawników. Jeśli na Twojej drodze prawnej pojawią Ci się wątpliwości, wówczas możesz liczyć na uzyskanie pomocy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-24h.pl - porady prawne online »

  Coraz więcej można zrobić za pośrednictwem sieci Internet. Powszechne stają się na przykład zakupy online, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko dużo czasu potrzebnego na wizytę na przykład sklepu ze sprzętem komputerowym, ale również kosztów i prawdopodobnego zakupu sprzętu pochodzącego z ekspozycji. Ponadto coraz bardziej popularne stają się wszelakiego typu usługi, które można przenieść bez problemu do sposobu załatwiania spraw przez ogólnoświatową sieć. W taki sposób upowszechniły się między innymi porady prawne online, za sprawą których można prędko i bez opuszczania domu poradzić się u wybranego adwokata.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne - Omega »

  Oferujemy porady prawne, dochodzenie odszkodowań. Rejestracja spółek, przekształcanie, przygotowywanie aktów wewnętrznych spółek prawa handlowego, oraz pism z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i układowego. Udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa w RP, w zależności od potrzeb: w kancelarii, w siedzibie Klienta, telefonicznie, drogą elektroniczną.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • P. Bujniak - usługi prawne »

  Adwokat Przemysław Bujniak zaświadcza pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy lub jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa cywilnego i rodzinnego. W obrębie spraw cywilnych oraz rodzinnych udziela m.in. pomocy prawnej w rozwodach, podziałach majątków i w postępowaniach o zapłatę związanych zarówno z wierzytelnościami, jak i długami klientów. Kancelaria zaświadcza pomoc prawną również w sprawach z obszaru prawa gospodarczego, administracyjnego i karnego. W charakterze pomocy dla przedsiębiorstw Kancelaria pomaga w sytuacjach związanych z wpisem do rejestrów oraz ewidencji, a także reprezentuje Klientów przed instytucjami oraz urzędami. Kancelaria Adwokacka adwokata Przemysława Bujniaka z Jaworzna zaświadcza obsługę i pomoc prawną Klientom z województwa śląskiego i małopolskiego. Szczegółowa propozycja znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Prawnicy Kancelarii gwarantują pomoc prawną na najwyższym poziomie. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia. Zajmujemy się 15 dziedzinami prawa. Doradztwo dotyczy pojedynczych transakcji, prawnicy prowadzą bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw. Masz pytanie? Skontaktuj się z konsultantem Kancelarii: 61 624 39 20. Swoją podstawową działalność Kancelaria prowadzi w takich miastach jak Poznań, Zielona Góra, Szczecin oraz Wrocław. Strona zawiera także wskazanie podmiotów, z którymi Kancelaria współpracuje na zasadzie partnerstwa prawnego. Specjalizacja kancelarii obejmuje:

  - prawo spółek;
  - prawo procesowe;
  - kontrakty i transakcje handlowe;
  - nieruchomości i budownictwo;
  - prawo pracy;
  - prawo spółdzielcze;
  - prawo sportowe;
  - audyt prawny;
  - dochodzenie należności (postępowanie egzekucyjne);
  - prawo nowych technologii i e-biznes;

  Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej). Rozwiązujemy problemy prawne związane m.in. z takimi zagadnieniami jak:

  - spadek;
  - testament;
  - darowizna;
  - lokale mieszkalne i inne nieruchomości;
  - prawo pracy;
  - spory sądowe;
  - odszkodowanie.
  Pełną ofertę świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków - Krzysztof Kohut »

  Gorąco inwitujemy każdego do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej prowadzonej przez Prawnika Krzysztofa Kohuta. W kancelarii prawnej wykonają Państwo na przykład obsługę prawną przedsiębiorstwa czy też otrzymają Państwo porady prawne. Kancelaria prawnicza radcy prawnego Krzysztofa Kohuta oferuje swoje możliwości osobom fizycznym a także przedsiębiorstwom. Nasza kancelaria prawnicza umiejscowiona jest na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków. Nie licząc podanych powyżej możliwości prawnik Krzysztof Kohut realizuje dodatkowo sprawy sądowe. Dla przedsiębiorstw mamy ofertę doradztwa prawnego które korzystne jest przede wszystkim w czasie niejasnych sytuacji prawnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Anna Para »

  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa karnego (obrona w postępowaniu przygotowawczym i przed sądem, występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego, oskarżyciela prywatnego, przygotowywanie pism procesowych, powództw adhezyjnych, apelacji, kasacji), prawa gospodarczego (sprawy dotyczące umów i ich wykonania, sprawy o zapłatę między przedsiębiorcami) prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowanie, ochronę dóbr osobistych), prawa pracy (wszelkie roszczenia wynikające ze stosunku pracy) prawa administracyjnego (sprawy dotyczące odwołań od decyzji organów administracji publicznej, sporządzanie zażaleń i skarg, występowanie przed sądami administracyjnymi) prawa spadkowego (sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, o obalenie testamentu). prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separację, alimenty, podział majątku, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa), Wynagrodzenie ustalane jest podczas spotkania z klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zlecenia, terminu jego wykonania, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Wynagrodzenie może mieć formę ryczałtową (kiedy możliwe jest określenie z góry zakresu prac i wymiaru czasowego), może też być ustalone w oparciu o stawki godzinowe (kiedy nie jest możliwe ustalenie z góry zakresu prac). Istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. W przypadku zlecenia prowadzenia sprawy przed sądem porada prawna udzielana jest za darmo. W naszej kancelarii doradzamy również w sprawach podatkowych.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Tadeusz Pizoń »

  Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Tadeusz Pizoń. Oferujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego oraz postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa obrotu nieruchomościami, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Stale kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Oferujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe i naprawcze. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o duży poziom naszej pracy, prędkość działania, partnerskie relacje współpracy i wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna propozycja Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Zapraszamy do kancelarii adwokackiej, mieszczącej się w Szczecinie. Możliwe są porady z zakresu polskiego prawa jak również reprezentacja w sądzie czy kompleksowa obsługa prawna firm. Oferujemy atrakcyjne ceny, zachęcamy do oglądania naszej strony i odwiedzania nas w biurze. Mieścimy się niedaleko placu grunwaldzkiego co jest znacznym atutem dla osób dojeżdzających.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Ars Legal w Warszawie »

  Kancelaria Prawna z Warszawy ARS LEGAL zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w tym również spółek, oraz osób indywidualnych. Szeroka specjalizacja prawna tej kancelarii oferowana przez radców prawnych min; prawo rodzinne, administracyjne, handlowe, cywilne, windykacja należności, a także obsługa kompleksowa spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych. W dobie internetu każdy z nas poszukuje szybkich i tanich porad prawnych z rozwiązaniem tego problemu przychodzi Ars Legal oferując poradę prawną przez internet (porady prawne online) dzięki stronie internetowej mogą Państwo wysłać zapytanie, oraz załączyć plik, aby otrzymać pomoc prawną.

  Jak to działa?
  Prosty i wygodny sposób w czterech krokach: Wysłanie zapytania, następnie otrzymanie wyceny za poradę prawną online, akceptacja kosztów i wpłata i ostatni krok otrzymanie opinii prawniczej od radcy prawnego.

  Szybki, a zarazem dość konkurencyjny cenowo sposób, a dotego bardzo wygodny.

  Każdy z nas na co dzień spotyka się z paragrafami i ich nieznajomość nie zwalnia nas z przestrzegania prawa. Dlatego czasem nie warto szukać samemu rozwiązań i zgłosić się do specjalisty prawnika, dzięki temu zaoszczędzimy czas, stres, a nasza sprawa powinna zostać rozwiązana.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny P. Bugaj - Kancelaria Prawna »

  Kancelaria PB założona została przez radcę prawnego Przemysława Bugaja, który specjalizuje się w prawie cywilnym oraz obrocie gospodarczym. Obranie takiego profilu kancelarii opierało się na świadomym wyborze wynikającym z pasji oraz doświadczenia związanego z tymi dziedzinami prawa.
  Od początku istnienia Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z realizacją inwestycji budowlanych, które są skomplikowane zarówno pod względem prawnym, jak i faktycznym oraz wymagają świadomego wykorzystywania przepisów regulujących różne instytucje prawa cywilnego.
  Doświadczenie zdobyte przy tego rodzaju sprawach owocuje tym, że prowadzona przez nas obsługa prawna firm budowlanych cieszy się zaufaniem oraz pochlebną opinią. Z naszej oferty korzystają również specjalistyczne firmy usługowe oraz handlowe. Dzięki świadczeniu pomocy prawnej na rzecz takich podmiotów gospodarczych wiemy, jakie są potrzeby klientów i jak je realizować. Jak każda Kancelaria stawiająca sobie za cel zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej prowadzimy także windykację należności starając się przy tym uzyskać jak najszybszą spłatę zobowiązań dla naszych kontrahentów.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Prowadzimy procesy windykacyjne. Doradzamy naszym klientom w sprawach cywilnych, karnych, sprawach gospodarczych i handlowych, sprawach administracyjnych i prawie pracy. Posiadamy również dział zajmujący się prawem rodzinnym i spadkowym, a także prawem zamówień publicznych. Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Igor Buczkowski »

  Igor Buczkowski to radca prawny który zaprasza do korzystania z kompleksowych usług związanych z polskimi przepisami prawa. Zarówno porady prawne jak i przygotowanie pism sądowych czy też pełnomocnictwa przed obliczem sądu. To wszystko znajdziecie właśnie w kancelarii prawnej Igora Buczkowskiego. Przystępne ceny, wysoki poziom profesjonalizmu oraz naturalnie możliwość skorzystania z rozległej wiedzy prawnika Buczkowskiego.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk »

  Michał Grochola to prawnik z Gdańska który zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą swojej kancelarii prawnej. Różnorodne porady prawne, znajomość przeróżnych dziedzin prawa, pomoc w przygotowaniu skomplikowanych pism sądowych i wiele więcej. Warto skontaktować się z prawnikiem Michałem Grocholą i skorzystać z najlepszych usług prawnych w trójmieście

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »