Centra medyczne Podkategoria: Centra medyczne

 • Klinika Leczenia Zatok MML »

  Na stronie www.chorezatoki.pl zapoznamy się ze sposobami domowego leczenia chorób dróg oddechowych oraz metodami, które prawdopodobnie zastosuje lekarz. Znajdziemy także odpowiedzi specjalistów udzielone na pytania od pacjentów, a także spis aktualnych informacji na temat nadchodzących konferencji i wieców lekarskich. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oddychanie.pl - leczenie sportowców »

  Na przedstawianej witrynie internetowej użytkownicy odnajdą wiele przydatnych wiadomości dotyczących oddychania. Centrum medyczne MML porusza na swojej witrynie sporo zagadnień odnoszących się do między innymi groźnych zaburzeń oddychania. Każdy przypadek posiada swój rozbudowany opis, internauci mogą więc dowiedzieć się, jak rozpoznać zaburzenia oddychania oraz w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Ponadto na stronie www.oddychanie.pl można także przeczytać bardzo interesujące wywiady ze sportowcami. W przypadku jakichkolwiek pytań zainteresowani mogą skorzystać z formularza kontaktowego bądź też zatelefonować pod podany numer telefonu. Zachęcamy do korzystania z serwisu!

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Revitamed.pl »

  Jeśli zapisujemy się do lekarza, oczekujemy dwóch najważniejszych rzeczy- jak najszybszego przyjęcia nas do specjalisty i jak najlepszej, fachowej obsługi. Niestety, obecnie wśród lekarzy można zauważyć brak większego zainteresowania losem pacjenta i traktowanie nas "z góry". Czym sobie na to zasłużyliśmy? Na szczęście, istnieją jeszcze placówki, które w dzisiejszych czasach należą do wyjątków. Takim wyjątkiem jest na pewno Revitamed. Leczenie endometriozy, usługi stomatologiczne, psychologiczne- teraz najwyższej jakości!

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zadbajosiebie.pl »

  Zabiegi ginekologii estetycznej to nadal temat wstydliwy. Wiele kobiet chciałoby dokonać korekty swoich organów intymnych lub wykorzystać dobrodziejstwa chirurgii estetycznej do korekty wad pochorobowych czy nawet do leczenia wad układu moczowego czy rozrodczego. Zabiegi ginekologii estetycznej są coraz bardziej popularne również dlatego, ze kobiety coraz świadomiej wykorzystują nowinki by wyglądać piękniej i co najważniejsze czuć się pięknie i dobrze z własnym ciałem

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fertimedica Warszawa »

  FertiMedica jest jedną z wielu klinik leczenia niepłodności. Niestety jest ich coraz więcej, bowiem coraz więcej osób zmaga się z niepłodnością. Nie raz przyczyny niepłodności leżą po stronie kobiety, nie raz po mężczyzny, ale niestety coraz częściej po obu stronach. Dlatego ważne jest, żeby odpowiednio podejść do każdego przypadku osobno. FertiMedica niewątpliwie staje zawsze na wysokości zadania. Pracują w niej najlepsi specjaliści, również z Białegostoku, oferują szeroki wachlarz medycznych i poza medycznych działań takich jak akupunktura, wszystko w przyjaznej atmosferze i rodzinnym, ciepłym otoczeniu. FertiMedica oferuje nie tylko pełną diagnostykę problemów, ale również ustala najoptymalniejszy program leczenia, który końcowo, przez zapłodnienie pozaustrojowe czy podanie domaciczne, w dużym procencie przypadków, kończy się upragnioną ciążą.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog poznań »

  W naszym Centrum Neurologii i Neurochirurgi doświadczeni specjaliści dołożą wszelkich starań by wyleczyć Państwa bóle i choroby kręgosłupa, centralnego i obwodowego układu nerwowego, udzielą oni wszelkich konsultacji i porad. http://eneuro.pl/leczeniebolupoznan/ Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o nas. http://eneuro.pl/interwencyjne-leczenie-bolu-krioanalgezja/

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Centra medyczne

(8)

Centra medyczne - nowa strona:

Adres: